Niezwykłe wypieki na wyjątkową imprezę

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2015 08:00
W mikołajkowy poranek odwiedziła nas Olga Głębicka, cukierniczka, mistrzyni ceremonii, celebracji, urządzania przyjęć i podejmowania gości.
Audio
  • Olga Głębicka opowiada o tym, jak przygotowywać niezwykłe świąteczne wypieki (Tędy po trendy/Czwórka)
  • Relacja z Nju Winter Games (Tędy po trendy/Czwórka)
Jak sprawić, by nasze wypieki były wyjątkowe nie tylko pod względem wizualnym, ale także smakowym?
Jak sprawić, by nasze wypieki były wyjątkowe nie tylko pod względem wizualnym, ale także smakowym?Foto: Glow Images/East News

W wieku czterech lat nauczyła się przewracać naleśniki w powietrzu. W sezonie przedświątecznym lukruje tony pierników. - Gorączka piernikowa już się zaczęła! - zapowiadała w Czwórce. Olga przygotowywała nas do sezonu imprez i spotkań, opowiadała także o tym, jak przygotowywać doskonałe pierniki, którego miodu używać do ich produkcji, w jakiej ilości dodawać do nich kawę i - na koniec - jak je dekorować.

W programie zaprosiliśmy Was też na relację z imprezy Nju Winter Games, na której pojawił się - między innymi - znany słuchaczom Czwórki Jan Dąbrowski. Działo sie sporo; był cosplay, ale także gry planszowe i komputerowe.

***

Na "Tędy po trendy" zapraszamy w sobotę (5.12) w godz. 9.00-11.00. Audycję poprowadzą Aleksandra Jasińska i Kamil Jasieński.

kd/mg

Czytaj także

Jak zrobić karierę na YouTube? Liczy się konsekwencja

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2015 09:15
- Kluczem do sukcesu na YouTube jest to, by wstawiać filmy codziennie o tej samej porze - mówi Stanisław Świątkowski, youtuber.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rezigiusz o youtuberach: robimy to, co kochamy

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2015 15:46
- W graniu fantastyczne jest to, że wraz z innymi graczami dzielisz się radością, emocjami, wartościami. Dlatego uważam, że granie łączy, a nie dzieli ludzi - przekonywał Remigiusz Jakub Wierzgoń, czyli ReZigiusz, jeden z najpopularniejszych polskich gamerów.
rozwiń zwiń