Rezigiusz o youtuberach: robimy to, co kochamy

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2015 15:46
- W graniu fantastyczne jest to, że wraz z innymi graczami dzielisz się radością, emocjami, wartościami. Dlatego uważam, że granie łączy, a nie dzieli ludzi - przekonywał Remigiusz Jakub Wierzgoń, czyli ReZigiusz, jeden z najpopularniejszych polskich gamerów.
Audio
  • Youtuber Rezigiusz opowiada o swojej internetowej pasji i podejmuje wyjątkowe wyzwanie (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Filmy Rezigiusza na Youtube biją rekordy popularności
Filmy Rezigiusza na Youtube biją rekordy popularnościFoto: PAP/Jan Bogacz

Słuchaj także
moran michel 1200.jpg
Michel Moran: od zawsze kochałem gotowanie

Dziś jego kanał na YouTube ma ponad 1,5 mln obserwujących, a profil na FB dawno przekroczył milion lajków. - Kiedyś siedzieliśmy w zaciszu swoich domów i graliśmy na komputerach sami dla siebie. Dopiero internet wszystko zmienił - opowiadał Rezigiusz. Tłumaczył też, jakie relacje łączą polskich youtuberów. - Oczywiście, jak w życiu, nie wszyscy się lubimy. Ale sieć to miejsce, w którym robisz co chcesz, możesz pokazać siebie. Więc każdy robi to, co uwielbia robić - mówił.

Opowiadał też, jak popularność odbiła się na jego życiu osobistym. - Dużo czasu spędzam w trasie, ale niestety nie mam możliwości podziwiania piękna Polski. Podróżuję wyłącznie od punktu A do punktu B, na spotkania, eventy, wciąż poznaję nowych ludzi - mówił youtuber i opowiadał, jakie prezenty dostaje od swoich fanek i dlaczego nie robi zakupów w soboty, gdy szkoły są zamknięte.

W programie Rezigiusz tłumaczył także m.in., jak wyobraża sobie swoje życie za kilka lat, wspominał swoją pracę w "The Voice of Poland 2015", oraz podjął się "absolutnie niepoważnego" zadania, w którym pokazał, jakim byłby... dziennikarzem radiowym.

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk i Janek Kruczkowski

Gość:  Remigiusz Jakub Wierzgoń, czyli ReZigiusz (youtuber, gamer)

Data emisji: 3.12.2015

Godzina emisji: 9.00

kd/mg

Czytaj także

Mamiko: nie taki ze mnie mrok, na jakiego wyglądam

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2015 15:00
Jej ogromne oczy, długie, czarne włosy i bardzo wąska talia aż tak urzekły Donata, że zaprosił ją do teledysku "Pełnia". Nam youtuberka Mamiko zdradza, kto namówił ją do założenia vloga i co z tego miał...
rozwiń zwiń
Czytaj także

Vlogerka Rowan Ellis o serialach XXI wieku

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2015 13:30
- Nie mam co do tego wątpliwości. Żyjemy w złotej erze seriali! – przekonuje Rowan Ellis i podpowiada, z którymi serialami warto spędzić zimę.
rozwiń zwiń