Sofar Sounds. Intymne koncerty w nietypowych lokalizacjach

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2016 12:03
- Wydaje mi się, że publiczność Sofar Sounds to ta, która naprawdę słucha muzyki, jest otwarta, idzie na koncert po to, by dać się zaskoczyć. To ułatwia kontakt artysta - publiczność - mówi Ralph Kamiński, artysta. - Już bliżej publiczności nie da się być, oni są na wyciągniecie ręki - dodaje.
Audio
  • Anna Wysocka i Ralph Kamiński opowiadają o cyklu koncertów Sofar Sounds (Tędy po trendy/Czwórka)
Sofar Sounds. Intymne koncerty w nietypowych lokalizacjach
Foto: pixabay.com

Ralph Kamiński swój koncert w ramach Sofar Sounds dał w rzeźbiarskiej galerii, w której czuć przedziwną energię, jak mówi jej opiekunka Kate. Anna Wysocka organizatorka polskiej edycji wspomina początki organizacji koncertów i przyznaje, że nie było łatwo. - Wszystko, co miało pójść nie tak podczas pierwszego koncertu Sofar poszło nie tak - przyznaje w Czwórce. -Ale i tak uważam, że było super i był to sukces - dodaje. 

O Sofar Sounds ludzie mówią po prostu - tajemnica. Bardzo długo nie znane jest miejsce, data a nawet gwiazda najbliższego koncertu. Występy Sofar odbyły się już w antykwariatach, w mieszkaniach, galeriach sztuki. Jak Annie Wysockiej udało się przenieść i zaadaptować Sofar Sounds na warszawski grunt i jak można się dostać na tak wyjątkowy koncert dowiesz się słuchając audycji.

***

Tytuł audycji: "Tędy po trendy"

Prowadzą: Aleksandra Jasińska, Kamil Jasieński

Goście: Anna Wysocka (organizatorka polskiej edycji Sofar Sounds), Ralph Kamiński  (artysta wokalista, autor tekstów, kompozytor)

Data emisji: 4.12.2016

Godzina emisji: 9.16

pj

Czytaj także

Andrzej Smolik i projekt napędzany mocą silników

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2016 16:27
Andrzej Smolik opowiadał o swojej nowej unikalnej muzyczno-motoryzacyjnej kompozycji, w której tworzeniu wziąć udział mogli fani muzyka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dawid Podsiadło: słucham dużo swojej muzyki

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2016 11:18
W życiu Dawida Podsiadło ostatnio dzieje się dużo. Za chwilę reedycja ostatniej płyty, winyl, trasa koncertowa rozpoczynająca się w Szczecinie. Pojawiają się też współprace z raperami.
rozwiń zwiń