Julia Pośnik o wakacjach w mieście i pracy z Bartoszem Dziedzicem

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2020 20:00
Ma 20 lat i jest jedną z gwiazd TikToka. To właśnie tam wypatrzył ją Bartosz Dziedzic, producent muzyczny współpracujący m.in. z Dawidem Podsiadło i Brodką. - Okazało się, że bardzo spodobała mu się moja piosenka "Zakochałam się w nieznajomym" i zaproponował mi pomoc - mówi Julia Pośnik.
Julia Pośnik
Julia PośnikFoto: archiwum prywatne artystki

Julia w Warszawie

Lato Julia Pośnik spędziła w studiu nagraniowym, gdzie pracowała nad nowymi piosenkami. - Na razie będą to głównie single, ale myślę już o długogrającej płycie - przyznaje wokalistka.

Posłuchaj
55:08 2020_08_12 09_04_44_PR4_Wszystko_gra.mp3 Hity na lato czy na lata? Julia Pośnik i Bloo Crane (Wszystko gra/Czwórka)

Najnowszą propozycją Julii  są "Wakacje w Warszawie". - To jest piosenka "na pandemię", na to lato, które jest inne od wszystkich - wyjaśnia rozmówczyni Uli Kaczyńskiej. - Wakacje spędzam w Warszawie i chciałam opowiedzieć o tym mieście z innej strony. Lubię chodzić na jam session do Akwarium i SPATIF-u. Wszystko tam opiera się na improwizacji. Na tej chwili, która dzieje się tu i teraz.    

Wakacje w Warszawie / Julia Pośnik

Bloo Crane. Piosenki do tańca i do płakania

W audycji także wokalista i autor tekstów Michał Polański opowiada o debiutanckiej płycie Bloo Crane. - To album, który jest wypadkową muzycznych fascynacji i przeżytych emocji - moich i producenta Krzysztofa Kołodziejczyka. Poznaliśmy się przez wspólną znajomą, ale musiało upłynąć trochę czasu, zanim spotkaliśmy się w studiu - wspomina Polański. - Na "Bloo Feelings" zgromadziliśmy piosenki, które poruszają do tańca, ale w warstwie tekstowej opowiadają o uczuciach, z którymi mierzy się każdy z nas - dodaje.

Bloo Crane Bloo Crane

***

Tytuł audycji: Wszystko gra

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Goście: Julia Pośnik, Michał Polański (Bloo Crane)

Data emisji: 08.07.2020

Godzina emisji: 9.05

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Geniusz" Rasmentalism. O szukaniu pilota do siebie

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2020 12:30
"Geniusz" to ósmy wspólny album Rasmentalism. - Myśle, że znalezienie pilota do siebie oznaczałoby koniec robienia muzyki. Tworzenie i pisanie to jednak jest poszukiwanie, a kolejne płyty są jak "check pointy" na tej mapie - mówi Ras. - A nawet gdybyśmy mieli już te piloty, to zawsze znajdzie się jakiś nieodkryty kanał - dodaje Ment.
rozwiń zwiń

Czytaj także

La Giang: idę ostro w stronę parkietu

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2020 10:00
Radek Krzyżanowski gra w zespole Kamp!, współtworzy także projekty We Draw A i Bezkres, a ostatnio, jako La Giang, zadebiutował w oficynie Roba Hesa. - Poczułem potrzebę zaspokojenia parkietowych potrzeb, poczułem zew tańca - śmieje się Radek Krzyżanowski.
rozwiń zwiń