Maja Hyży o współpracy z Pauliną Przybysz z Sistars

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2014 12:50
Piękna, utalentowana, spełniona jako matka. Czego więcej pragnąć? Może debiutanckiej płyty nagranej przy współpracy z Pauliną Przybysz z zespołu Sistars? O swoich planach artystycznych w "Audycji nr 1" opowiadała młoda wokalistka Maja Hyży.
Audio
  • Maja Hyży o swoich planach zawodowych i współpracy z Pauliną Przybysz (Czwórka/Audycja nr 1)
Maja Hyży była gościem Czwórki
Maja Hyży była gościem CzwórkiFoto: Katarzyna Sabała

Możliwość zaistnienia na polskim rynku muzycznym dał jej udział w jednym z telewizyjnych muzycznych show. Jak sama przyznaje, jej życie od czasu, gdy pojawiła się na małym ekranie, uległo diametralnej zmianie. - To była fajna przygoda, która otworzyła mi wiele drzwi. Przed programem nie działo się w moim życiu tyle co teraz - mówiła "Audycji nr 1" Maja Hyży .

foto.
foto. Polskie Radio/Czwórka

Za jednymi z wrót, które się przed nią uchyliły, stała Paulina Przybysz z popularnego przed laty zespołu Sistars, która napisała teksty na debiutancką płytę Mai Hyży. Efekt tej współpracy poznamy już za kilka miesięcy. - Planuję wydać krążek w lutym 2015 roku. Nim jednak się to stanie spróbujemy jeszcze wydać drugi singiel - nakreślała plan swoich działań artystycznych wokalistka.

Jej pierwszy singiel "Kawa” przypadł słuchaczom do gustu, ale nie brakowało też - jak to zwykle bywa przy debiutujących artystkach - porównań do innych polskich wokalistek. Hyży jednak nie przejmuje się tymi opiniami. - Porównania do Kasi Cerekwickiej czy Natalii Kukulskiej biorę "na klatę", nie mam z tym kompletnie problemu - zaznaczyła.

Jaka zatem będzie jej najnowsza produkcja? Jak sama pisze na swoim fanpage'u, inspiracje czerpie z uczuć, które nią targają: z radości z powodu dzieci, od ludzi, którzy ją otaczają, tych serdecznych i tych mniej pozytywnych.

Więcej o planach artystycznych Mai Hyży w "Audydycji nr 1". Zapraszamy do słuchania!

(pkur/kd)

Czytaj także

Pokahontaz powrócili z nowym albumem. Jest pozytywniej!

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2014 20:00
Fokus i Rahim już dawno zamknęli za sobą etap kariery, którą była działalność w Paktofonice. Odważnie idą przed siebie, robią kolejne rzeczy jako Pokahontaz i właśnie nagrali trzecią płytę "Reversal".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyka elektroniczna rozgrzeje piątkowy wieczór

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 12:36
W piątek zaprosimy was na solidną porcję dobrej muzyki elektronicznej. Startujemy już o godz. 18.00.
rozwiń zwiń