Kłamstwa na pierwszej randce - czy są nieuniknione?

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2015 15:00
Gdy poznajemy nową osobę, chcemy wypaść jak najlepiej, dlatego zdarzają nam się mniejsze i większa kłamstwa. W przyszłości możemy ich żałować.
Audio
  • Kłamstwo ma krótkie nogi? (Czwórka/Audycja nr 1)
Czasem, by zrobić lepsze wrażenie, uciekamy się do kłamstw większego kalibru, np. chwaląc się wysokimi zarobkami czy mieszkaniem.
Czasem, by zrobić lepsze wrażenie, uciekamy się do kłamstw większego kalibru, np. chwaląc się wysokimi zarobkami czy mieszkaniem.Foto: Glow Images/East News

- W miłości i biznesie procentuje ta sama zasada: obiecuj mniej niż możesz dać, a dawaj więcej niż obiecałeś - mówi coach Joanna Godecka.

Dodaje również, że jeśli już zdarzyło nam się kłamstwo, a partner to zdemaskował, należy do wszystkiego się przyznać. - Na swoje usprawiedliwienie możemy powiedzieć, że bardzo zależy nam na tej relacji i chcieliśmy zrobić dobre wrażenie - radzi Godecka.

W audycji omawiamy różne typy kłamstw, do których uciekamy się na randkach. Sprawdzamy też, jak kłamiemy na portalach randkowych i kto fantazjuje częściej - kobiety czy mężczyźni.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzą: Mariusz Infulecki i Michał Migała

Data emisji: 8.04.2015

Godzina emisji: 8.00

mg/kd

Czytaj także

Kobieta podobna do twojej matki idealną partnerką?

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2014 10:27
Wygląda jak mamusia, opiekuje się jak mamusia i... karci jak mamusia. Idealna! To sposób podświadomego doboru partnerek przez wielu mężczyzn.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbigniew Lew-Starowicz: kolory mają ogromne znaczenie w erotyce

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2015 15:30
Kolory działają szczególnie na mężczyzn, ale kobiety też postrzegają jedne barwy jako bardziej, a inne jako mniej pobudzające.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przyjaciela zdradza uśmiech. A wampira energetycznego?

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2015 22:00
Jedni z nas energię wysysają, inni jej dodają. Jak rozpoznać, czy ktoś jest nam szczerze przychylny?
rozwiń zwiń