Karolina Gilon: nie ma brzydkich ludzi. Ale nie u wszystkich piękno widać

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2015 14:49
- Z każdej kobiety można wyciągnąć ukryte piękno, miałam już naprawdę ciężkie przypadki. To kwestia długości pracy… - mówi wizażystka Karolina Gilon.
Audio
  • Karolina Gilon opowiada o tym, co pociąga ludzi w osobach przeciwnej płci i podpowiada, jak zwrócić uwagę innych na siebie (Czwórka/Audycja nr 1)
Karolina Gilon. Jest zdaniem jednym z głównych elementów, na które kobiety zwracają uwagę u mężczyzn jest zmysłowy, niski głos
Karolina Gilon. Jest zdaniem jednym z głównych elementów, na które kobiety zwracają uwagę u mężczyzn jest zmysłowy, niski głosFoto: PAP/Stach Leszczyński

Zdaniem Gilon kobiety pod względem urody mają w życiu trudniej niż mężczyźni. - Rano musimy wstać, zrobić makijaż. I to wszystko dla was! A wy wstajecie, bierzecie prysznic i albo jesteście piękni, albo nie - mówi Gilon do mężczyzn i przypomina, że są kanony piękna, których podczas robienia makijażu należy się trzymać. - Wówczas niemal zawsze uda się poprawić niedoskonałą urodę. Niekoniecznie trzeba uciekać się do robienia operacji plastycznych - przekonuje.

Karolina Gilon zdradziła w Czwórce, czy sama przeszła operacje plastyczne i w jaki sposób poprawiała swoją urodę. Poradziła także mężczyznom, jak oni mogliby dbać o swój wizerunek, by zawsze wyglądać dobrze.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzą: Mariusz Infulecki, Michał Migała

Gość: Karolina Gilon (makijażystka, organizatorka imprez muzycznych)

Data emisji: 12.05.2015

Godzina emisji: 8.00

kd/mg

Czytaj także

Zbigniew Lew-Starowicz: kolory mają ogromne znaczenie w erotyce

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2015 15:30
Kolory działają szczególnie na mężczyzn, ale kobiety też postrzegają jedne barwy jako bardziej, a inne jako mniej pobudzające.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kłamstwa na pierwszej randce - czy są nieuniknione?

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2015 15:00
Gdy poznajemy nową osobę, chcemy wypaść jak najlepiej, dlatego zdarzają nam się mniejsze i większa kłamstwa. W przyszłości możemy ich żałować.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prawdziwy mężczyzna - jak osiągnąć ideał?

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2015 15:00
Silny, zaradny, opiekuńczy i szarmancki. Ćwiczy na siłowni, je mięso i ogląda filmy sensacyjne. Sprawdzamy, jaki jest prawdziwy facet i czy ideał w ogóle istnieje.
rozwiń zwiń