Boot camp. Jeśli trening, to tylko na świeżym powietrzu

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2015 14:22
Boot camp to ogólnorozwojowe treningi na świeżym powietrzu. - To dobra zabawa z potężną dawką dobrej energii - mówi Karolina Osuch. - Ludzie przebywają ze sobą i trenują wspólnie.
Audio
  • O tym, dlaczego warto uprawiać sport na świeżym powietrzu i o akcji "Ruszamy Polskę z kanapy" opowiadają Marcin Dulnik i Karolina Osuch (Czwórka/Audycja nr 1)
Wspólne wykonywanie ćwiczeń na świeżym powietrzu sprawia, że oprócz kondycji rośnie nam poziom dobrego humoru
Wspólne wykonywanie ćwiczeń na świeżym powietrzu sprawia, że oprócz kondycji rośnie nam poziom dobrego humoruFoto: Glowimages/East News

Rozpoczął się Boot Camp Polska, czyli tydzień darmowych treningów w 10 miejscowościach w całym kraju. Celem akcji "Ruszamy Polskę z kanapy" jest zachęcenie Polaków do podjęcia ćwiczeń na świeżym powietrzu. Chętni trenują, wykorzystując nie tylko ciężar własnego ciała, ale także całą infrastrukturę, którą mają… po drodze - ławki, huśtawki w parkach. - Wszystko zależy od inwencji trenera. Każdy trening jest inny, dlatego boot camp wciąga - mówi Karolina Osuch i dodaje, że najważniejsza w tego typu treningach jest dobra energia, która udziela się wszystkim trenującym. - Atmosferę wspólnych ćwiczeń bardzo czuć, zwłaszcza, że program ułożony jest tak, że jest dużo rywalizacji, ludzie łączą się w drużyny.

Marcin Dulnik i Karolina Osuch zachęcali słuchaczy Czwórki do uprawiania sportu i zdradzili, co należy zrobić, by przyłączyć się do treningów.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzą: Michał Migała, Mariusz Infulecki

Gość: Karolina Osuch i Marcin Dulnik (akcja "Ruszamy Polskę z kanapy")

Data emisji: 15.06.2015

Godzina emisji: 8.00

kd/mg

Czytaj także

Barbara Hetmańska i Sebastian Cybulski: bieganie to dobry sposób na życie

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2015 10:47
Barbara Hetmańska, do niedawna znana jako Candy Girl, planuje wydanie nowej płyty, a Sebastian Cybulski gra i podróżuje po świecie. Łączy ich jedno - pasja biegania.
rozwiń zwiń