Barbara Hetmańska i Sebastian Cybulski: bieganie to dobry sposób na życie

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2015 10:47
Barbara Hetmańska, do niedawna znana jako Candy Girl, planuje wydanie nowej płyty, a Sebastian Cybulski gra i podróżuje po świecie. Łączy ich jedno - pasja biegania.
Audio
  • Basia Hetmańska i Sebastian Cybulski o sporcie, który pomaga w życiu, aktorstwie, muzyce i zagranicznych podróżach (Czwórka/Audycja nr 1)
Michał Migała, aktor Sebastian Cybulski, wokalistka Basia Hetmańska i Mariusz Infulecki rozmawiali m.in. o zagranicznych podróżach polskich gwiazd
Michał Migała, aktor Sebastian Cybulski, wokalistka Basia Hetmańska i Mariusz Infulecki rozmawiali m.in. o zagranicznych podróżach polskich gwiazdFoto: screen/wideo

- Zaraziłam się miłością do biegania przypadkiem. Ktoś kiedyś powiedział "biegniesz z nami", a ja pobiegłam. I wtedy to się zaczęło - wspominała wokalistka Barbara Hetmańska. Dziś z powodzeniem przebiega półmaraton. - Bieganie daje mi możliwość przebywania sam na sam ze sobą, przemyślenia ważnych spraw - mówi Hetmańska, a wtóruje jej Cybulski. - To idealny sposób, by odciążyć umysł, obciążając ciało - mówił.

Goście Czwórki opowiedzieli także m.in. o 4. edycji stołecznego biegu "On The Run"., organizowanym w Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi, 22 kwietnia, w którym oboje planują wziąć udział.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzą: Michał Migała , Mariusz Infulecki

Goście: Basia Hetmańska (wokalistka, kompozytor), Sebastian Cybulski (aktor)

Data emisji: 20.04.2015

Godzina emisji: 8.30

kd/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak zniszczyć swoją karierę? "Być jak Lohan, Culkin i Grey"

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2014 09:00
Lindsay Lohan, Jennifer Grey, Macaulay Culkin i Mel Gibson skutecznie podcięli sobie zawodowe skrzydła. Ale nie trzeba robić operacji plastycznych, ani sięgać po używki. Są prostsze metody.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Agnieszka Więdłocha: biegam zawsze przy muzyce

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2015 09:00
Agnieszka Więdłocha weźmie udział w kolejnej edycji biegu Wings For Life, która odbędzie się w tym roku w Poznaniu. - Cieszę się z tego, że mam kolejny cel i dążę do niego - mówi aktorka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szybkie bieganie równie szkodliwe, jak siedzenie za biurkiem

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2015 22:00
Zbyt szybkie bieganie może być równie szkodliwe, co siedzący tryb życia - przekonują naukowcy. Jak uprawiać sport, by zrobić sobie krzywdy?
rozwiń zwiń