Rozśpiewana Dorota Osińska

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 11:52
O poranku nasze studio odwiedzi Dorota Osińska, wokalistka, jedna z uczestniczek polskich eliminacji do konkursu Eurowizji 2016.
Dorota Osińska podczas koncertu charytatywnego dla Katarzyny Markiewicz
Dorota Osińska podczas koncertu charytatywnego dla Katarzyny MarkiewiczFoto: TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk

Tuż po 8.00 Dorotę Osińską zapytamy o jej inspiracje muzyczne i oczekiwania związane z tym wyjątkowym konkursem. Czy stres przed koncertem krajowym, który odbędzie się 5 marca, bardzo jej doskwiera?

Od 6.00 jak zwykle zaserwujemy "Temat na rozbudzenie", tym razem będzie to dojazd do pracy, do szkoły czy na uczelnię. Opowiemy historie z komunikacji miejskiej, przeanalizujemy typy pasażerów, sprawdzimy jakie są najlepsze patenty na naukę w autobusie i zapytamy słuchaczy, czy mają jakieś wspomnienia ze swojej drogi do pracy lub szkoły. Zdaniem amerykańskich naukowców im mniej czasu poświęcamy na dojazdy, tym lepsza jest jakość naszego życia.

Po 7.00 zaś damy drugą szansę zespołom z lat 90. Sprawdzimy, co dziś dzieje się z Ace of Base, zespołem Aqua, Savage Garden, Natalią Imbruglią, Silverchair, Coolio czy Vanila Ice.

***

Na "Audycję nr 1" zapraszamy w czwartek (25.02) w godz. 6.00-9.00. Program prowadzą Piotr GalusMariusz Infulecki.

pj/mg

Czytaj także

Iza Lach i jej "Wieczna mgła". Premiera w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 20:04
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Szroeder: Eurowizja to nie festiwal obciachu

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2016 15:45
Natalia Szroeder wkrótce stanie w szranki z Edytą Górniak, Margaret i innymi polskimi gwiazdami. Piosenką "Lustra" będzie walczyć o reprezentowanie naszego kraju na Eurowizji.
rozwiń zwiń