Chcesz być idolem? Zacznij grać metal

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2016 08:00
- Ani Podsiadło, ani Lady Pank, ani Nirvana, ani Arctic Monkeys. Teraz na topie jest metal. To właśnie taką muzykę ludzie dziś chcą grać - mówi z Maciejem Michniewiczem z Akademii Rocka.
Audio
  • Odmień swoje życie na wiosnę i zostań rockmanem - rozmowa z twórcą Akademii Rocka (Audycja nr 1/Czwórka)
Mężczyźni do wiosła, kobiety do... No właśnie, jaki instrument sprawia, że kobiety na scenie stają się obiektem pożądania?
Mężczyźni do wiosła, kobiety do... No właśnie, jaki instrument sprawia, że kobiety na scenie stają się obiektem pożądania?Foto: Pixabay/6554/dom. publiczna

Czytaj także
republika pap 1200.jpg
Popersi, punki i republikanie. Idole lat. 80.

I to bez względu na wiek, bo jak przekonuje gość Czwórki, każdy ma szansę zostać wirtuozem gitary albo garów. - Dolną granicą są parametry anatomiczne, czyli trzeba mieć odpowiedni wzrost, żeby móc utrzymać wiosło. Górnej nie ma, najstarszy nasz uczeń miał 60 lat - opowiada gość Czwórki.

Jak się okazuje Akademia Rocka cieszy się dużą popularnością wśród pracowników korporacji oraz fanów growlowania. W audycji zdradzamy, co należy do rockowego kanonu Akademii i które instrumenty sprawiają, że kobiety stają się sexy.

***

Tytuł audycji: "Audycja nr 1"

Prowadzą: Mariusz Infulecki, Urszula Kaczyńska

Gość: Maciej Michniewicz (muzyk, Akademia Rocka)

Data emisji: 21.03.2016

Godzina emisji: 8.10

kul/kd

Czytaj także

Olena - nowa twarz polskiego popu

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2016 13:00
Wyrosła na muzyce Queen, słucha też Elli Fitzgerald i Marcusa Millera. U nas Olena sprawdziła muzykalność Mariusza Infuleckiego i zagrała jeden z największych przebojów w historii muzyki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bovska. "Jestem miękka w środku, ale potrafię ukłuć"

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2016 10:54
Przyznaje, że tytuł jej debiutanckiej płyty wiele mówi o niej samej. - "Kaktus", tak jak i inne piosenki, są o rzeczach dla mnie istotnych. W tym przypadku to także okazja, żeby dowiedzieć się czegoś o moim charakterze - opowiada Bovska.
rozwiń zwiń