R.A.U.: "Konkretna rozrywka" w całości jest moja

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2016 12:27
Rau, czyli Tomasz Rałowski, znany m.in. z Alkopoligamii, na rynku muzycznym obecny jest już od półtorej dekady. Właśnie wydał kolejną, po "Człowieku Orkiestrze", płytę pt. "Konkretna rozrywka".
Audio
  • R.A.U. opowiada o swojej płycie "Konkretna rozrywka", drodze do muzycznej kariery i planach zawodowych (Strefa Prywatna/Czwórka)
Tomasz Rałowski opowiedział Kasi Węsierskiej m.in. o powstawaniu krążka Konkretna rozrywka
Tomasz Rałowski opowiedział Kasi Węsierskiej m.in. o powstawaniu krążka "Konkretna rozrywka"Foto: Czwórka

- Na początku nagrywałem pomysły na prosty dyktafon, ale to nie były do końca przemyślane twory. Potem pojawiła się Perfekcja, grupa przyjaciół, z którymi stworzyliśmy zespół. I to był najlepszy start, jaki mogłem sobie wymarzyć - wspominał w Czwórce początki swojej muzycznej drogi R.A.U.

Niebawem światło dzienne ujrzy jego długogrający krążek "Konkretna rozrywka". Muzyk podkreśla, że wszystko na tej płycie jest jego autorską produkcją. - Nie chcę brzmieć modnie, jeśli coś jest "masówką" staram się od tego uciec i mieć swój indywidualny styl - zapewniał R.A.U.

Producent i raper na co dzień pracuje też m.in. przy oprawie muzycznej programów telewizyjnych, co jak podkreśla pozwala mu się utrzymać bez konieczność zajmowania się czymś innym niż muzyka. W Czwórce opowiadał o swoich planach na przyszłość, ale zdradził też, czy w "Konkretnej rozrywce" chciałby dziś dokonać jakichś zmian.

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: R.A.U. (Tomasz Rałowski, raper)

Data emisji: 10.05.2016

Godzina emisji: 20.00

kd/pj

Czytaj także

MC Silk: muzycznie dopiero się rozkręcam

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2015 14:40
MC Silk, czyli Daniel Ciupryk, najszybszy polski raper, uznawany też za najszybszego MC na świecie przyznał w Czwórce, że powraca po latach przerwy z nową energią. I wie, że ma szansę podbić rynek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zeus: chciałem rysować komiksy

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2016 10:02
Kiedyś Zeus - raper, kompozytor i producent muzyczny - marzył o tworzeniu komiksów. Dziś ma na swoim koncie pięć płyt, a w Czwórce zapowiada, że to jeszcze nie koniec.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Karol "Pjus" Nowakowski: muzyka jest częścią mnie

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2016 21:30
- Po operacjach od zera uczyłem się chodzić, biegać. Dziś mogę powiedzieć, że muzyka nie przestała być częścią mnie, jeszcze pokażę na co mnie stać - mówi raper Pjus w Czwórce.
rozwiń zwiń