Prawdziwie męskie pasje. O czym marzą duzi chłopcy?

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2015 18:05
Nowe technologie, super gadżety, sporty walki - czy o tym marzą prawdziwi faceci? O to pytał Kuba Marcinowicz w "POT", nowej audycji w Czwórce.
Audio
  • ASG, czyli symulacja wojennej bitwy - na czym polega? (Czwórka/POT)
  • Co powinien mieć i jak wybrać idealny zegarek? (Czwórka/POT)
Mężczyźni walczący w trybie ASG, czyli symulacja prawdziwej wojny
Mężczyźni walczący w trybie ASG, czyli symulacja prawdziwej wojnyFoto: wikimedia.commons/fot.U.S. Army

Jako mali chłopcy ganiają się po podwórku z patykami, jako duzi - uczestniczą w grupach rekonstrukcyjnych i uprawiają ASG, czyli udawaną wojnę, strzelając do siebie nawzajem z replik broni palnej, stworzonych przeważnie w skali 1:1. - To odrobina spokoju, ucieczka od codzienności - opowiadają Abdul i Pablo, założyciele grupy Devil Dogs i dodają, że obecność kobiet w takiej "bitwie" nie jest niczym nowym. Wraz z Czwórką panowie wybrali się w teren, by zademonstrować, jak na wyobraźnię może działać ASG.

A Ci, którzy zamiast biegać po lesie, wolą zacisze domowego ogniska, mogą zadowolić się gadżetami, których inni im pozazdroszczą. Jak wybrać dobry, designerski, a przy tym niedrogi zegarek, który jednocześnie będzie wyglądał jak zdjęty z Dawida Beckhama? - Zegarek bądź smartwatch musi być dobrany m.in. do… wielkości dłoni - mówił Marek Kosiorek, doradca klienta. - Decydując się na jeden z nich warto też powiedzieć sprzedawcy, że pracujemy w biurze, ale w weekendy uprawiamy rafting. Wtedy znajdziemy produkt, który nas zadowoli i nie zawiedzie w żadnej sytuacji - sugerował ekspert i tłumaczył, bez jakich gadżetów prawdziwy facet nie powinien móc się obejść.

***

Tytuł audycji: "POT - Program Ociekający Testosteronem"

Prowadzi: Kuba Marcinowicz

Data emisji: 08.02.2015

Godzina emisji: 16.00

(kd,tj)

Czytaj także

PlenaAir - Bydgoszcz zdobyta!

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2014 18:20
Mieszka tu Designer 2014 Roku, działa Muzeum Mydła i Historii Brudu, a po ulicach przechadzają się morsy. Takiej Bydgoszczy jeszcze nie znacie!
rozwiń zwiń
Czytaj także

O byłej miłości zapomnisz w Zagrzebiu

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2014 12:00
Swoje muzea mają pojazdy pogrzebowe, psie obroże, zupki chińskie oraz skarpetki. Teraz przyszła pora na… zerwane związki, niezwykłe muzeum w Chorwacji.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rolnik Adam Kraśko - wielki facet o gołębim sercu

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2015 08:00
Adam Kraśko, rolnik, który szukał żony przyznał, że jest pasjonatem muzyki. Zanim się zakocha, potrzebuje czasu i stara się być sobą, choć nie zawsze mu się to udaje.
rozwiń zwiń