Arkady Fiedler przemierzył maluchem Afrykę

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2015 10:07
Wnuk słynnego pisarza i podróżnika Arkady Fiedler, przemierzył Afrykę Fiatem 126 p. - Ten samochód podobał się zwłaszcza afrykańskim kobietom - żartował w Czwórce.
Audio
  • Arkady Fiedler opowiada o swojej podróży do Afryki i zdradza szczegóły kolejnej wyprawy (Czwórka/POT - Program Ociekający Testosteronem)
Arkady Fiedler postanowił objechać świat Fiatem 126 P.
Arkady Fiedler postanowił objechać świat Fiatem 126 P.Foto: PAP/ Jakub Kaczmarczyk

W niedzielnej audycji "POT - Program Ociekający Testosteronem" pojawił się podróżnik i poszukiwacz przygód Arkady Fiedler, który opowiedział o swojej afrykańskiej wyprawie. Zdradził także, dokąd planuje wybrać się w następną podróż, także na inny kontytnet. - Jeśli się uda, zrobię to już w przyszłym roku - zapowiedział w rozmowie z Kubą Marcinowiczem.

Fiedler powiedział też, za co kocha maluchy. - O taki samochód trzeba dbać, podchodzi się do niego zupełnie inaczej niż do dużej terenówki, a kontakt z autem jest bardziej "personalny" - mówił podróżnik. Opowiedział też, jakie problemy czekają na ludzi, którzy świat chcą zdobywać takim niewielkim autem.

***

Tytuł audycji: POT

Prowadzi: Kuba Marcinowicz

Goście: Arkady Fiedler (podróżnik)

Data emisji: 7.06.2015

Godzina emisji: 14.00

kd/mg

Czytaj także

Arkady Paweł Fiedler - miłość do podróży dziedziczona w genach

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2015 12:20
- Niewiarygodne upały, wiatr we włosach i sztywny kark - tak podróż Fiatem 126p przez Czarny Kontynent wspomina Arkady Paweł Fiedler, wnuk wielkiego polskiego podróżnika.
rozwiń zwiń