Adam i Tata - vlog, który łączy pokolenia

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2015 10:00
- Między nami jest 30 lat i 15 centymetrów różnicy - śmieje się tata Adama. - Ale kiedy robimy filmy, wcale tego nie czujemy.
Audio
  • Co kręci Adama i jego tatę? Vlogerzy opowiadają o swoich najdziwniejszych pojedynkach (Czwórka/POT)
Vlog Adam i Tata to dowód, że YouTube może łączyć pokolenia i pogłębiać więzi między rodzicami a dziećmi
Vlog "Adam i Tata" to dowód, że YouTube może łączyć pokolenia i pogłębiać więzi między rodzicami a dziećmi Foto: mat. promocyjne/Facebook

Ich kanał na YouTubie to wielka rywalizacja. Nagrywają filmy, w których przedstawiają pojedynki np. w jedzeniu na czas czy w cymbergaju. - Rywalizacja zdecydowanie polepszyła naszą relację, pogłębiła więź - mówi Adam. - Teraz mamy prawdziwy kontakt, jaki powinien być między ojcem, a synem.

Goście Czwórki zdradzili, w jakich konkurencjach syn jest lepszy od ojca i co zrobi tata Adama, jeśli ich kanał na YouTube będzie mieć sto tysięcy subskrybentów.

***

Tytuł audycji: POT

Goście: Adam i tata (vlogerzy)

Data emisji: 14.06.2015

Godzina emisji: 14.00

kul/tj

Czytaj także

Prawdziwie męskie pasje. O czym marzą duzi chłopcy?

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2015 18:05
Nowe technologie, super gadżety, sporty walki - czy o tym marzą prawdziwi faceci? O to pytał Kuba Marcinowicz w "POT", nowej audycji w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Męski zawód: komandos. To nie praca, lecz pasja

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2015 10:30
- Filmy typu "Rambo" ośmieszyły pracę komandosów - uważa major Arkadiusz Kups. - Nie biegamy po lasach z opaską na czole i łukiem w ręce. To są bajki z mchu i paproci.
rozwiń zwiń