X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Biliński: "Cast" to płyta, do której musiałem dojrzeć

Perfect Son, czyli Tobiasz Biliński, jest pierwszym polskim artystą, który podpisał kontrakt z kultową amerykańską wytwórnią Sub Pop, z którą współpracowały takie gwiazdy jak Nirvana czy Soundgarden. Jego najnowszy album zatytułowany "Cast" właśnie ukazał się na całym świecie. 
Tobiasz Biliński
Tobiasz BilińskiFoto: Mateusz Tomaszuk/Czwórka
O Audycji
Tytuł Biliński: "Cast" to płyta trochę autobiograficzna
Opis

Na płycie znalazło się 10 utworów, które zostały wyprodukowane przez samego artystę we współpracy z Marcinem Buźniakiem w studiu Axis Audio w Warszawie. To opowieść autobiograficzna Bilińskiego. - Pytano mnie, czy to koncept album, ale ja nie podchodzę do muzyki w taki sposób. Nie planuję, to wyszło naturalnie - opowiadał w Czwórce. – Długo czekałem na moment, aż poczuję swoje brzmienie. Gdy to się stało, to był dobry czas, by zacząć coś nowego, własnego.

ZOBACZ TAKŻE Kogo słucha Brodka przy zgaszonym świetle? >>>

Płyta "Cast", która premierę miała 15 lutego 2019, to opowieść o wielkich nadziejach i odkrywaniu mocy drzemiącej w człowieku, pozwalającej mu na wytrwałość w walce ze swoimi demonami, słabościami i przeszłością. Jak powstawał krążek i jak współpracuje się Tobiaszowi Bilińskiemu z Sub Pop? Czy planuje wydawać kolejne projekty we współpracy z tą wytwórnią? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

Posłuchaj drugiej godziny "Off Control" >>>

***

Tytuł audycji: Off Control

Prowadzi: Mateusz Tomaszuk

Gość: Tobiasz Biliński

Data emisji: 17.02.2019

Godzina emisji: 22.00

kd/pg

Playlista
Tagi
Playlista