X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bartosz Weber: stęskniłem się za elektroniką

"A Collection of Tunes to Dance To" to tytuł nowej, solowej płyty Bartosza Webera. - Mam wrażenie, że wcześniej zdarzało mi się za bardzo komplikować kompozycje. Teraz skupiam się na transowości muzyki - opowiada artysta.
Bartosz Weber i Ula Kaczyńska
Bartosz Weber i Ula KaczyńskaFoto: Czwórka/Marta Hoppe
O Audycji
Tytuł Bartosz Weber: stęskniłem się za elektroniką
Prowadzący Ula Kaczyńska
Opis

Kompozytor i multiinstrumentalista, znany z zespołów takich jak Baaba, Mitch & Mitch, Slalom czy Warszawska Orkiestra Rozrywkowa, nowy materiał firmuje własnym nazwiskiem, ale na scenie występuje w duecie. - Obok mnie stoi Wiktor Podgórski i też gra, tylko obrazami. Puszcza je z co najmniej dwóch źródeł. Nie tylko na ekran, ale też na ludzi i ściany  - wyjaśnia gość Czwórki.  

Artysta opowiada także o tym, co mogłoby się wydarzyć, gdyby współpraca formacji Mitch & Mitch ze Zbigniewem Wodeckim rozpoczęła się dwie dekady wcześniej i w jaki sposób koncerty grane przy komplecie publiczności mogą wpłynąć na ego artysty.

***  

Tytuł audycji: Wszystko gra

Gość: Bartosz Weber (multiinstrumentalista)

Data emisji: 20.02.2019

Godzina emisji: 9.05

kul/ac

Playlista
Tagi
Playlista