X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Emiliyah & Kinior z płytą "Imagination". "To była wspólna inspiracja"

Emilia "Emiliyah" Witkiewicz, wokalistka mieszkająca w Londynie, i Włodzimierz "Kinior" Kiniorski, znany m.in. z działalności w grupie Izrael, podbijają rynek ze wspólnym krążkiem.
Włodzimierz Kinior Kiniorski w studiu Czwórki
Włodzimierz "Kinior" Kiniorski w studiu CzwórkiFoto: Mirosław "Maken" Dzięciołowski/Czwóka
O Audycji
Tytuł Emiliyah & Kinior z płytą "Imagination". "To była wspólna inspiracja"
Opis

- Z niektórymi artystami pracuje się genialnie. To była pełna inspiracja, Emilia przepięknie się odnalazła w naszej współpracy - wspominał Włodzimierz Kiniorski. - Nie znaliśmy się wcześniej, rozmawialiśmy głównie dzięki internetowym portalom społecznościowym. Propozycja, by zaśpiewać na płycie Kiniora była dla mnie ogromnym zaskoczeniem. A jednak bardzo lubię muzyczne wyzwania, więc nagrywanie tej płyty było dla mnie ogromną przyjemnością - wspominała zaś Emilia Witkiewicz.

Włodzimierz "Kinior" Kiniorski i Mirosław "Maken" Dzięciołowski w studiu Czwórki Włodzimierz "Kinior" Kiniorski i Mirosław "Maken" Dzięciołowski w studiu Czwórki

Jak doszło do powstania płyty i jak nagrywało się ją w Wielkiej Brytanii, a jak prace przebiegały w Polsce? Kiedy spodziewać się możemy krążka, będącego efektem współpracy gości Czwórki? I co łączy Witkacego z reggae? O tym w nagraniu rozmowy z audycji.

W programie mówiliśmy także o Czwórka Reggae Contest 2019 >>>

***

Tytuł audycji: Strefa Dread

ProwadziMirosław "Maken" Dzięciołowski

Goście: Emilia "Emiliyah" Witkiewicz, Włodzimierz "Kinior" Kiniorski

Data emisji: 13.05.2018

Godzina emisji: 22.01

kd

Playlista
Tagi
Playlista