X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Ciałopozytywność". Pokochaj siebie - to wielka moc

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2019 14:27
Aleksandra Domańska, autorka kosmicznego tańca oraz pomysłu "Ciało bogini", opowiadała w Czwórce o swojej drodze od wstydu i strachu do polubienia swojego ciała. W audycji "Rozbiegani" mówiła o projektach "zwykłe boginie", "zwykłe kobiety" i "Ciało bogini za nic się nie wini".
Audio
  • O swojej walce z nadwagą i drodze do pozytywnego myślenia opowiada aktorka Aleksandra Domańska (Rozbiegani/Czwórka)
Aleksandra Domańska i Karina Terzoni
Aleksandra Domańska i Karina TerzoniFoto: Czwórka/Kamil Jasieński

Pracę nad sobą trzeba zacząć powoli, bez napinania się na efekty. Od pokochania siebie, na spokojnie, a nie nakładania obowiązku ćwiczeń. Aleksandra Domańska

- Droga do ciała bogini jest długa, trudna i ciemna. Nie jest usłana płatkami róż i śpiewem ptaków – mówiła rozmówczyni Kariny Terzoni. Jak wspominała, w jej przypadku obiektywne spojrzenie na siebie samą także nie było łatwe, a głównym problemem były wahania wagi. - Pewnego dnia wypisałam sobie na kartce wszystkie przyczyny tego stanu rzeczy: stres, brak poczucia bezpieczeństwa i wynikające z tego wszystkiego kompulsywne pochłanianie jedzenia. I pomyślałam: to jestem ja. Nie ma innej Oli. Chcę pracować ze sobą taką, jaką jestem - mówiła.

Od czego zaczęła? I czym jest "ciałoneutralność"? Dlaczego potrzeba nam wsparcia innych podczas treningów? I w jaki sposób Aleksandrę Domańską do pracy nad sobą zainspirował pobyt w Kopenhadze? I dlaczego warto tańczyć z rana? Czym jest ciałopozytywność i w jaki sposób Aleksandra Domańska reaguje na internetowych hejterów? W jakim filmie będzie można ją zobaczyć w najbliższym czasie? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Rozbiegani

Prowadzi: Karina Terzoni

Goście: Aleksandra Domańska (aktorka, sportsmenka, biegaczka)

Data emisji: 26.07.2019

Godzina emisji: 10.07

ka

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak przytulanie pomaga nam w życiu?

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2016 10:42
Dotyk jest wyjątkowo ważny dla naszego rozwoju, inteligencji i zdrowia. - Z przytulania nie można, nie powinno się wyrastać, ono jest bardzo istotne przez całe życie - mówiła seksuolog Izabela Dziugieł.
rozwiń zwiń