X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pasjonauci

24.08.2019
Pasjonauci 24 sierpnia godz. 11:05
O Audycji

Pasjonauci

Studenci Uniwersytetu Medycznego w Lublinie chcą zapobiegać utonięciom. Wypłynęli w rejs, podczas którego odwiedzą trzy polskie porty. W Gdańsku, Helu i Świnoujściu będą przeprowadzać akcje profilaktyczne.Według danych policji w Polsce w 2018 roku utonęło 545 osób, w tym - już 233 osoby. Najczęstsze okoliczności wypadków stanowią kąpiele w miejscach niestrzeżonych i zabronionych. Wśród przyczyn policja na pierwszym miejscu wymienia alkohol, dalej - lekceważenie żywiołu i przecenianie swoich możliwości. Do zatrzymania dramatycznego licznika utonięć może się przyczynić akcja studentów Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, którzy wyruszyli w rejs lubelskim jachtem "Roztocze". Podróż rozpoczną w Gdańsku, następnie odwiedzą Hel i Świnoujście. Dokładny harmonogram wydarzeń pojawi się na stronie "Lubelski Studencki Rejs Profilaktyczny" na Facebooku.

Prowadzący: Kwiatkowska Beata

Goście: Hubert Stachowicz, Maria Stępień, Milena Leziak

Data emisji: 24.08.2019

Playlista