Duel WarmUp - set na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2019 12:33
Duel to audiowizualny kolektyw i seria wydarzeń powstała pod koniec 2018 roku. Idea kryjąca się za projektem to "przesuwanie muzycznych granic" i stworzenie bezpiecznej i tolerancyjnej imprezowej przestrzeni. W Czwórce zaprezentowali swój autorski set.
Audio
Plakat imprezy
Plakat imprezyFoto: mat. pras.

- Układając program naszych wydarzeń staramy się znaleźć złoty środek pomiędzy najpopularniejszymi artystami ze świata muzyki elektronicznej, a młodymi talentami, dając im szansę na zaprezentowanie się szerszej publiczności - mówili artyści.

Rezultatem była współpraca z takimi muzykami, jak: Perc, SNTS, The Horrorist, VTSS, Thomas P. Heckmann, Stranger,  Remco Beekwilder, VSK, SPFDJ, Airod, Monotronique, Michal Wolski, Olivia, Private Press, TAKA, Chino, Violent i wielu innych.

Poza dostarczaniem najwyższej jakości muzyki, dużą uwagę przywiązują do strony wizualnej wydarzeń. Projektami wizualnymi zajmuje się Visual Family Collective - ekipa odpowiedzialna za tworzenie wizualizacji m.in. na głównej scenie Festiwalu Audioriver.

Audycjia "Duel WarmUp" i set DJ-ski mogliście usłyszeć na żywo w sobotę (21.12) po godz. 18.05. Jak zabrzmiał w studiu Czwórki. Posłuchajcie w nagraniu. 

ac

Czytaj także

12”/h: Prorok od winyli

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2019 19:03
DJ Pro, czyli Maciek Prorok od 25 lat występuje jako DJ. W czasie swojej kariery gościł w największych klubach w kraju (Piekarnia, Sfinks, Tam Tam, H2O, Prozac, Eskulap, SQ), a także występował poza jego granicami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Asfalt- definicja brzmienia. Rozmowa z Marcinem 'Tytusem' Grabskim

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2019 14:00
Powstała 21 lat temu, dziś w katalogu ma takich artystów jak m. in. O.S.T.R., Taco Hemnigway, Otsochodzi i Hades. Jej szef, Marcin 'Tytus' Grabski do dziś z uwagą odsłuchuje nadesłane dema i przyznaje, że nie ma przepisu na sukces w rapie.
rozwiń zwiń