"Wieczór rezydentów" - zaprasza Kacper Ponichtera

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2023 14:45
"Wieczór rezydentów" to różne brzmienia, różne muzyczne światy, zawsze najlepsza selekcja utworów i ciekawi goście. W środowym wydaniu audycji zapraszamy na autorską selekcję Kacpra Ponichtery. 
Kacper Ponichtera z klubu Jasna 1
Kacper Ponichtera z klubu Jasna 1Foto: Martyna Ogonek/Czwórka

Zapraszamy na "Wieczór rezydentów" - w poniedziałki, środy i czwartki. Gospodarzem najbliższej audycji będzie Kacper Ponichtera. To booker, promotor oraz animator polskiej sceny klubowej - związany z takimi miejscami jak Nowa Jerozolima czy Luzztro. Kacper jest też współtwórcą projektu The Blue Oyster i jednym z czołowych specjalistów od PR-u w obrębie polskiej sceny klubowej. 

W "Wieczorze rezydentów" oddajemy głos także młodym dziennikarzom. Na antenie Czwórki można usłyszeć między innymi Michała Daniluka. - Zachwycam się twórczością ambitnych i zdolnych artystów. Zarówno tych, których dobrze znam i kojarzę, jak i tych usłyszanych po raz pierwszy. Uwielbiam w muzyce to, że zawsze mnie zaskoczy czymś nieoczywistym - mówi Daniluk. - Noworomantyczne brzmienie, nową falę, post punk i shoegaze lubię najbardziej. Nie wyklucza to nieco mniejszych, ale też mocnych sympatii w innych rejonach muzycznego świata.

Gospodarzem audycji jest także Adam Smolarek, który jest fanem polskiej muzyki niezależnej. - Interesuje mnie to, co dzieje się na koncertach granych dla dwudziestu osób, co muzycy nagrywają sami w swoich domach i to, o czym mówi się w sieci i na mieście - mówi dziennikarz i prowadzący audycję "Pasjonauci". - Jeśli szukacie nieoczywistego, tętniącego życiem podziemnego muzycznego świata - to na pewno coś dla was. ***

Na "Wieczór rezydentów" - w środę (05.04), o godz. 19.00 - zaprasza Kacper Ponichtera.

aw/kul


Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka elektroniczna
Czytaj także

Naked relaxing: tworzenie klubowego seta jest jak malowanie obrazu

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2023 12:20
- Jako naked relaxing gram house - lepki, seksowny, stworzony do ciemnego klubu z czerwonym światłem i dużą ilością dymu - opowiada Olek Kaźmierczak - didżej i producent z Warszawy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bovska: jestem bardzo osadzona w "Dzikiej"

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2023 13:07
Bovska przeszła przemianę od ostatniego albumu "Sorrento". Słychać to w tekstach, których jest autorką oraz muzyce, którą stworzyła wraz z Archie Shevsky’m - producentem albumu. Tytułowy utwór "Dzika" jest swego rodzaju manifestem kobiety poszukującej swojej tożsamości i wewnętrznej akceptacji. 
rozwiń zwiń