Czwórka testuje samochody - Citroen C5

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2014 15:39
Samochody można podzielić na te nowoczesne i klasyczne, tradycyjne. Ale jest też jeden zbiór aut, czyli auta koncepcyjne, wyznaczające nowe trendy, pokazujące możliwości firmy i bardzo futurystyczne. I właśnie takie auto przetestujemy.
Citroen C5
Citroen C5Foto: Kuba Marcinowicz/PR

Mogłoby się wydawać, że szalone pomysły projektantów nie pojawiają się na ulicach, bo zawsze do powiedzenia ma coś dział finansów i ucina wszystkie awangardowe rozwiązania.

Ale w przypadku Citroena DS5 mam wrażenie, że tak nie było. Auto wyjątkowo nowoczesne pod względem wyglądu, wręcz kosmiczne, takie, z którym musimy się zaprzyjaźnić na nowo, pozbyć się wielu naszych dotychczasowych nawyków motoryzacyjnych i przestawić się ze zwykłego prowadzenia samochodu na kosmiczną podróż na pokładzie statku kosmicznego.

Zobacz więcej: testy samochodów w Czwórce <<<

Już w najbliższą środę, 4 czerwca, po godzinie 16 test Citroena DS5 z silnikiem 1.6 o mocy 200KM. Zapraszamy do "Czwartego wymiaru"!

Czytaj także

Mazda 3 - inspiracją jej twórców był gepard

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2014 08:50
Ruszamy z nowym cyklem, w którym dziennikarze Czwórki będą testować samochody. W każdą środę po godzinie 16 w "Czwartym Wymiarze" przedstawimy Wam najnowsze auta. Zapraszamy na wyniki testu mazdy 3 w wersji sedan.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórka testuje samochody. Przed wami Volkswagen Golf 7

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2014 16:00
Po raz pierwszy Volkswagen Golf został zaprezentowany w 1974 roku i od tamtego czasu niewiele się zmieniło. No może trochę przesadziłem. Ale trzeba przyznać, że to auto nie przechodzi rewolucyjnych zmian i nie zaskakuje futurystycznym kształtem. Jest zwykłe, ale to właśnie najbardziej podoba się fanom Golfów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórka testuje samochody - pora na Opla Adama

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2014 16:00
Opel to marka produkująca samochody które nie zaskakują nas wyjątkową stylistyką. Są ładne, ale nie prześliczne. Aż tu nagle na naszym parkingu pojawił się Opel Adam. To perełka nie tylko wśród opli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Audi A3 Limousine - niemiecka siła i elegancja

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2014 15:58
Audi A3 w normalnej wersji hatchback nikogo nie zaskoczy, ale nasza testowana wersja to auto typu sedan. Zapraszamy na jazdę testową.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórka testuje samochody - tym razem hyundai i10

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2014 16:01
Gdy po raz pierwszy na naszym radiowym parkingu pojawiło się najmniejsze dziecko Hyundaia, czyli i10, nie spodziewałem się żadnego objawienia i fajerwerków. Co się okazało? Zapraszamy na jazdę testową w Czwórce!
rozwiń zwiń