Polskie Radio
Section05
opel

Jakie samochody najchętniej sprowadzają Polacy?

Polacy wciąż chętnie sprowadzają z Zachodu Europy używane samochody. Jak na import wpłynęła pandemia COVID-19? Czy jest szansa na poprawę wyników? Czego powinniśmy się obawiać kupując w najbliższym czasie "bezwypadkowe" pojazdy z zagranicy?
Zobacz więcej na temat:  kierowca kierowcy Radio kierowców motoryzacja samochody import sprzedaż Polskie Radio Kierowców Polskie Radio samochód Niemcy ŚWIAT GOSPODARKA finanse audi volkswagen opel bmw ford Francja Belgia Holandia USA Włochy Szwajcaria społeczeństwo STYL ŻYCIA

Wiatr we włosach, czyli najtańsze i najciekawsze kabriolety na rynku

Samochód pozbawiony dachu to idealne rozwiązanie na lato! Świetnie będzie się spisywać w upalne dni i weekendowe wypady za miasto. Co kupić, aby mieć radochę i jednocześnie nie wypłukać się ze wszystkich oszczędności? 
Zobacz więcej na temat:  kierowca kierowcy Radio kierowców motoryzacja samochody kabriolet cena bmw opel renault Polskie Radio Kierowców Polskie Radio kolekcjonowanie peugeot fiat James Bond FILM ŚWIAT finanse pieniądze wakacje urlop lato pogoda

Opel sprzedany Francuzom. Co z polskimi fabrykami?

Francuzi przejmują Opla, a tym samym dwie fabryki w Polsce: samochodów w Gliwicach i silników w Tychach. To może być szansa na rozwój albo zagrożenie dla naszych zakładów, mówią eksperci. Jakub Faryś, prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego, który był gościem Polskiego Radia 24, uważa, że jeszcze za wcześnie, aby przesądzać los polskich fabryk.
Zobacz więcej na temat:  opel motoryzacja przemysł Sylwia Zadrożna general motors