X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
opel

Opel sprzedany Francuzom. Co z polskimi fabrykami?

Francuzi przejmują Opla, a tym samym dwie fabryki w Polsce: samochodów w Gliwicach i silników w Tychach. To może być szansa na rozwój albo zagrożenie dla naszych zakładów, mówią eksperci. Jakub Faryś, prezes Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego, który był gościem Polskiego Radia 24, uważa, że jeszcze za wcześnie, aby przesądzać los polskich fabryk.
Zobacz więcej na temat:  opel motoryzacja przemysł Sylwia Zadrożna general motors

Opel francuski. Związki w Gliwicach zaniepokojone

Francuska grupa PSA, producent m.in. Peugeota i Citroena, przejmuje europejski biznes General Motors, poinformowały w poniedziełek spółki w komunikacie. Francuzi w ramach tej transakcji przejmują Opla i Vauxhalla. Umowa między tymi podmiotami jest warta 2,2 mld euro. W Polsce General Motors Manufacturing Poland zatrudnia ok. 4,1 tys. osób. W skład spółki wchodzą trzy zakłady.
Zobacz więcej na temat:  motoryzacja general motors opel GOSPODARKA