Czekając na nowego iPhone'a [wideo]

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2014 18:19
Marcin Kubicki, redaktor naczelny magazynu "T3", oraz Kuba Marcinowicz ponownie zabrali nas do świata nowych technologii. Tym razem ich uwaga skupiła się na nowościach od Apple.
Audio
  • Pełne zastosowanie nowej technologii iOs8 poznamy jesienią, gdy Apple wypuści na rynek nowego iPhone'a (Czwórka/Czwarty Wymiar)
Czekając na nowego iPhonea [wideo]
Foto: Magnus Manske/Wikimedia Commons/CC

W poniedziałek 2 czerwca odbyła się szumnie zapowiadana konferencja firmy Apple. Jeśli ktoś oczekiwał rewolucji i liczył na wielkie wydarzenie, mógł czuć się zawiedziony. Reakcja internautów dowodziła, że takich osób jest większość, tymczasem Kubicki widzi to zupełnie inaczej. - Jestem bardzo zawiedziony, ale nie firmą Apple, a reakcją na tę konferencję. Ludziom się wydawało chyba, że dostaną telewizor, zegarek albo chociaż nowego iPhone'a, ale nic z tych rzeczy - powiedział gość "Czwartego wymiaru". Zaznaczył też, że nie była to konferencja dla standardowych użytkowników, lecz developerów i prawdodopobnie właśnie to zaważyło na negatywnej ocenie.

Najważniejszą nowinką, którą przyniosła konferencja Apple, jest wprowadzenie technologii iOs8. Przeciętni użytkownicy będą mogli się cieszyć nią już we wrześniu. Na razie jest ona dostępna dla ludzi zajmujących się nowymi technologiami od strony profesjonalnej. - Ja już ją sobie zainstalowałem. Na razie mnóstwo funkcji jest niedostępnych, a ruszą wówczas, gdy za ich działanie zabiorą się firmy trzecie. Mamy chociażby aplikację zdrowotną, która na razie jest pusta. Gdy jednak ukaże się finalna wersja iOs8, będziemy mogli za jej pomocą mierzyć tętno, kontrolować wagę, wprowadzić informacje o przebytych chorobach. Będzie to połączone z jesienną premierą nowego iPhone'a, który - kolokwialnie mówiąc - będzie telefonem pomagającym dbać o zdrowie - stwierdził Kubicki.
ac/kul

Zobacz więcej na temat: Apple Czwórka technologie

Czytaj także

Konferencja Apple - bez rewolucji, ale na plus

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2013 16:27
Dwa nowe iPady, dwa nowe komputery i cały szereg usprawnień w oprogramowaniu zaprezentowała firma Apple na specjalnej konferencji prasowej. - Firma z logo nadgryzionego jabłka zagrała na nosie konkurencji darmowym systemem operacyjnym. To był strzał w 10 - podsumowuje redaktor naczelny magazynu "T3".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jony Ive - prawa ręka Jobsa

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2014 18:47
W księgarniach możemy już znaleźć doskonała biografię Jony'ego Ive'a - designera odpowiedzialnego za wygląd najbardziej popularnych i kultowych produktów firmy Apple.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Skąd oni znają mój numer telefonu?

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2014 15:30
Nierzadko dzwonią do nas przedstawiciele różnych firm z ofertami, które mają nas zainteresować. Często szybko odkładamy słuchawkę, ale czasem zastanawiamy się skąd mają nasz numer.
rozwiń zwiń