Jak wybrać dobry warsztat samochodowy?

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2014 14:04
W poniedziałkowe popołudnie odpowiemy na pytania, jakie ubezpieczenie OC jest najbardziej opłacalne i jak wybrać warsztat samochodowy, by nasz samochód został naprawiony dobrze i niedrogo.
Warsztat samochodowy
Warsztat samochodowyFoto: Glow Images/East News

Ponadto z poniedziałkowej audycji "Czwarty wymiar" dowiemy się, jak nakręcić film z wycieczki w góry, by był on dynamiczny, a jednocześnie ukazywał pełnię krajobrazu.  Jak kręcić ujęcia wyglądające na niebezpieczne w bezpieczny sposób?

O Nocy Spadających Gwiazd w Centrum nauki Kopernik opowie Kamil Jasieński. A w cyklu "rozGRYwka” zagramy w grę karcianą "Hanabi".

Na "Czwarty wymiar" zapraszamy już w poniedziałek, od godz. 16.00 do 19.00.

(kd)

Czytaj także

Czwórka testuje samochody - czas na Mitsubishi

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2014 12:00
Ruszyliśmy już z nowym cyklem, w którym dziennikarze Czwórki testują samochody. W każdą środę po godzinie 16.00 w "Czwartym Wymiarze" przedstawiamy Wam najnowsze auta. Była już Mazda, teraz czas na Mitsubishi.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Trabant - obiekt marzeń wielu Polaków

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2014 18:30
Przez lata był obśmiewany, dziś wspominamy go z nostalgią. Gdy widzimy go na ulicy, na naszych twarzach pojawia się uśmiech. Trabant - niezapomniana pamiątka motoryzacji rodem z NRD.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Alkolaser - postrach nietrzeźwych kierowców

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2014 19:00
Naukowcy z warszawskiej Wojskowej Akademii Technicznej stworzyli alkolaser, czyli urządzenie, które dzięki wiązce laserowej jest w stanie z daleka sprawdzić, czy w samochodach unoszą się opary alkoholu.
rozwiń zwiń