"GoldenEye Reloaded 007" - konsolowy remake klasyki

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2012 20:39
- Nie rozumiem tej mody na remasterowanie tych wszystkich gier, które były kiedyś i które chciałbym zostawić w swoich wspomnieniach, jako gry wybitne, wspaniałe i fantastyczne - mówił w Czwórce Leszek Smosarski z Electronic Dreams.
Audio

"GoldenEye Reloaded 007"  to zremasteryzowana wersja kultowej gry, która w 1997 roku wyszła na Nintendo 64. - Jest to standardowy shooter, tzw. FPP. Widzimy wszystko z oczu bohatera, bierzemy do ręki broń i dawaj! - mówił Leszek Smosarki, który wspólnie z Kubą Marcinowiczem testował grę w ramach cyklu "ZaGRYwka".

Pod względem grafiki "GoldenEye Reloaded 007" różni się na niekorzyść od innych tego typu gier na PlayStation 3 i Xboxa 360. - Problem polega na tym, że mapki są bardzo małe, wszystko jest takie tunelowate, nic dookoła kompletnie się nie dzieje. Postacie są mało szczegółowe, a teksturki nie mają jakiejś turbo wysokiej rozdzielczości - przyznał Smosarki.

Czwórkowy ekspert chwalił natomiast muzykę do gry. - Jest bardzo klimatycznie, bo wszystko jest związane z agentem Jamesem Bondem. Co ciekawe, główny utwór zamiast Tiny Turner wykonuje Nicole Scherzinger, prywatnie dziewczyna kierowcy F1 Lewisa Hamiltona.

źr.Czwórka
źr.Czwórka

Więcej o teście gry "GoldenEye Reloaded 007" w nagraniu audio i wideo audycji.

pg

Czytaj także

"Midnight Club: Los Angeles" - hardcore i disco

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2012 19:37
– Można tu na przykład wykonać fantastyczny trick i jeździć na dwóch kółkach – opowiada ekspert Czwórki. – Wspaniała sprawa i genialny patent, który pozwala bardzo szybko wchodzić w zakręty.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Mass Effect 3": fabuła najlepsza na świecie

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2012 19:38
"Mass Effect 3" to gra, na którą wielu czekało. Na szczęście producenci nie zawiedli i efekt jest – nie przymierzając – porażający.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test gry: "Street Fighter X Tekken" - przepadniesz na wiele godzin

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2012 21:14
O miodności tej gry najlepiej niech zaświadczy fakt, że nasi testerzy, Kuba Marcinowicz i Leszek Smosarski z Electronic Dreams całkowicie zatracili się w walce konsolowych wojowników. Zachęcamy do obejrzenia wideo.
rozwiń zwiń