Arnold Schwarzenegger - twardziel i jego wielkie samochody

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2013 21:21
- Są dwa pojazdy, z którymi związana jest postać Schwarzeneggera: samochód Hummer H1 i motocykl Harley-Davidson Fat Boy, którym aktor jeździł jako Terminator. Oba odpowiadają jego wizerunkowi. Są duże i silne.
Audio
  • W garażu Arnolda Schwarzeneggera (Czwarty Wymiar/ Czwórka).
Arnold Schwarzenegger - twardziel i jego wielkie samochody
Foto: Flickr/ That Hartford Guy

- W pierwszym publicznym wywiadzie na pytanie, na co wyda pierwsze zarobione, amerykańskie pieniądze, odpowiedział, że chciałby kupić wymarzonego Hummera, ale jeszcze nie teraz, bo dostaje za małą gażę - opowiada Bartosz Tybor, krytyk filmowy.

Niedługo później, po roli w filmie "Conan Barbarzyńca”, stać go było na ten model.

- Hummer H1 to najdoskonalszy twór ostatnich trzydziestu lat motoryzacji. W garażu Arnolda Schwarzeneggera jest takich kilka, z różnymi silnikami. To świadczy o tym, że wie co dobre - uważa Tomasz Szczerbicki.
Po roli w filmie "Prawdziwe kłamstwa” Jamesa Camerona zaczął lubić szybkość i szybkie samochody, a swoją kolekcję uzupełnił między innymi o Ferrari i Porsche 911. Ale w jego garażu znajdziemy też samochody zabytkowe, ciężarówkę, czołg i... rower, którym ostatnio porusza się po Kalifornii.

jl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Urok amerykańskich silników

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2013 13:19
Poranek w Czwórce to spotkanie z amerykańską motoryzacją! W sobotę w warszawskim salonie Harley-Davidson American Day, czyli piknik miłośników motoryzacji spod znaku USA.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na American Day wytatuujesz swój samochód

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2013 12:00
31 sierpnia w Warszawie odbędzie American Day, czyli piknik dla miłośników amerykańskiej motoryzacji. Jeśli w Twoim garażu, stodole, szopie stoi Harley, jakiś krążownik szos - nie może Cię tam zabraknąć!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Samochody będą... z papieru

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2013 12:20
Jak będzie wyglądać samochód przyszłości? Na pewno nowocześnie, być może z papieru.
rozwiń zwiń