Na American Day wytatuujesz swój samochód

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2013 12:00
31 sierpnia w Warszawie odbędzie American Day, czyli piknik dla miłośników amerykańskiej motoryzacji. Jeśli w Twoim garażu, stodole, szopie stoi Harley, jakiś krążownik szos - nie może Cię tam zabraknąć!
Audio
  • Oto powody, dla których warto wybrać się na American Day - zaprasza Jan Kwilman (Poranek OnLine/Czwórka)
Jan Kwilman i Justyna Dżbik
Jan Kwilman i Justyna DżbikFoto: Wojciech Kusiński

- Na nasze pikniki przychodzą ludzie, których interesuje szeroko pojęta kultura amerykańska - mówi Jan Kwilman, harleyowiec i właściciel salonu z motocyklami tej marki. - Dla smakoszy hamburgerów mamy amerykański food truck serwujący najlepsze burgery w mieście. Fani motoryzacji też znajdą tutaj coś dla siebie. Ale nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do samochodów i motocykli. Organizujemy też pokazy sztuki tatuażu oraz występy pin up-girls.

W tym roku American Day odbędzie się po raz trzeci.

- Jeśli chodzi o muzyczne atrakcje to jak zwykle stawiamy na rockabilly, ale szczegółów nie zdradzę, bo to niespodzianka - opowiada gość Justyny Dżbik. - Myślę, ze bardzo widowiskowe będą też pokazy sztuki areografii, która polega na nadawaniu tatuaży samochodom i motocyklom. Zaprosiliśmy speca w tej branży, który maluje karoserie, kaski, motocykle i robi to w naprawdę mistrzowskim stylu.

kul

Czytaj także

"Oldtimer" znaczy doświadczony

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2013 13:09
Czasami słowa, których na co dzień używamy mają inne znaczenie u nas i inne w kraju, z którego pochodzą. O zawiłościach językowych w Czwórce opowiada z wdziękiem Veronica Joy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Na Cyprze stopa nie złapiesz, a w Indiach uważaj na pasach

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2013 12:31
Sposobów na tanie podróżowanie jest mnóstwo. Warto wiedzieć w jakim państwie z czego skorzystać.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dandys z second handu

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2013 11:00
Lubi modę, ale nie lubi wydawać na ciuchy dużych pieniędzy. Prowadzi modowego bloga i radzi innym co robić, żeby dobrze wyglądać.
rozwiń zwiń