Mamy-kosmonautki uczą dzieci, jak spełniać marzenia

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2014 14:01
Kto by nie chciał mieć wszystkiego w tubce, jak mama-kosmonautka?! W książce "Kosmonautka" poznajemy 12 kobiet i ich profesje, widziane oczami dzieci.
Mamy-kosmonautki uczą dzieci, jak spełniać marzenia
Foto: Glow Images/East News

/

Nasze mamy to prawdziwe bohaterki! Wśród nich znalazły się: kosmonautka, architektka, pastorka…. Stanowią pozytywne wzorce dla dzieci, żeby te, w przyszłości, odważnie sięgały po swoje marzenia.

W sobotę, 8 marca 2014, w nieprzypadkowo wybrany dzień - Dzień Kobiet - premiera książki dla dzieci "Kosmonautka", autorstwa Piotra Wawrzeniuka, z ilustracjami Doroty Wojciechowskiej.

Autor książki będzie gościem "Stacji Kultura" w piątek, 7 marca, po godzinie 11.00. Audycja trwa do godz. 13.00. Zapraszamy!

Czytaj także

Relacje matek z córkami - trudne, ale fascynujące

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 12:55
- Często relacje między matką, a córką są pewnego rodzaju grą, układają się według scenariusza z często powtarzającymi się motywami - tłumaczy Katarzyna Korpolewska, psycholog i współautorka książki "W co grają matki i córki".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tacierzyństwo - kim jest współczesny młody ojciec?

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2014 13:15
Czy to nowa rola społeczna czy może wielki eksperyment ludzkości - zastanowimy się razem z ekspertami i naszymi słuchaczami.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Leszek K. Talko: dziecko to wyzwanie dla bardzo odważnych

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2014 12:30
Bycie rodzicem jest sztuką, którą Leszek K. Talko opanował do perfekcji. Przynajmniej jeśli chodzi o sztukę... pisania. Autor "Dziecka dla odważnych" i "Pomocy, jestem tatą!" opowiada m.in. o bohaterach swojej serii "Pitu i Kudłata" oraz o przedstawieniu w Teatrze STU.
rozwiń zwiń