Kaja Czulewicz: nie śpiewam piosenek o miłości

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2015 14:30
- Życie z muzyką jest lekkie, łatwe i przyjemne - mówi Kaja Czulewicz. Wokalistka promuje właśnie nowy singiel "Więcej".
Audio
  • Kaja Czulewicz śpiewająco opisuje rzeczywistość (Czwórka/Stacja Kultura)
Kaja Czulewicz debiutowała jako nastolatka, teraz jest coraz bardziej świadoma siebie, co udowodniła m. in. numerem Omen
Kaja Czulewicz debiutowała jako nastolatka, teraz jest coraz bardziej świadoma siebie, co udowodniła m. in. numerem "Omen"Foto: mat. promocyjne

- To nie jest piosenka o miłości, bo jako 19-latka niewiele o niej wiem - tłumaczy gość Czwórki. - "Więcej" mówi o człowieku XXI wieku, który jest zapracowany, nie myśli o innych, nie robi nic dla siebie. Tylko goni za karierą.

Kaja Czulewicz przyznała, że inspiracją do napisania tego utworu były doświadczenia wyniesione z popularnego talent show. - Miałam 16 lat, kiedy zadebiutowałam na szklanym ekranie - wspomina. - W programie poznałam wielu pozytywnych ludzi. Ale byli też tacy, którzy po trupach szli do celu.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Kaja Czulewicz (wokalistka)

Data emisji: 02.03.2015

Godzina emisji: 10.00

(kul/kd)

Zobacz więcej na temat: Czwórka Katarzyna Dydo MUZYKA

Czytaj także

Marcelina: będę grała obciachowe covery

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2015 13:00
Płytą "Wschody Zachody" z jesieni 2013 roku dowiodła skali swojego potencjału. To jedna z ostatnich okazji, by załapać się na koncerty Marceliny z tym materiałem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sorry Boys: nasze piosenki dojrzewają na koncertach

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2015 14:40
- Przechodzimy od flirtowania do stałego związku z utworami z "Vulcano" - śmieje się Bela Komoszyńska i zapowiada koncerty Sorry Boys.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sabina Jeszka odkrywa nowe światy

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2015 13:00
W 2010 roku doszła do finału programu "Mam talent". Od tego czasu Sabina Jeszka wytrwale pracowała nad debiutanckim albumem.
rozwiń zwiń