Justyna Suwała: na plan "Body/Ciało" trafiłam przypadkiem

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2015 11:38
- Małgorzata Szumowska jest pewna swojej wizji i potrafi egzekwować to, czego chce - mówi Justyna Suwała, która zagrała w filmie "Body/Ciało".
Audio
  • Justyna Suwała opowiada o swojej roli w "Body/Ciało", współpracy z Małgorzatą Szumowską i planach zawodowych (Czwórka/Stacja Kultura)
Justyna Suwała wcieliła się w filmie BodyCiało w postać bulimiczki, która nie radzi sobie ze śmiercią matki
Justyna Suwała wcieliła się w filmie "Body/Ciało" w postać bulimiczki, która nie radzi sobie ze śmiercią matkiFoto: PAP/Tim Brakemeier

Mówią o niej outsiderka, "wariatka", która zaraża innych pozytywną energią. Justyna Suwała na planie filmu "Body/Ciało" znalazła się właściwie przypadkiem, a na casting zgłosiła ją… koleżanka. Lubi rzucać się na głęboką wodę, a zagranie roli w filmie Małgorzaty Szumowskiej należało do wyzwań.

- To abstrakcyjne przeżycie, gdy z dnia na dzień znajdujesz się nagle z wielkimi aktorami na planie wielkiego filmu. I grasz z nimi jak równy z równym - przyznaje Suwała, ale dodaje, że lubi wyzwania, więc dla niej - zamiast stresu i tremy - była to dobra zabawa. Aktorka opowiedziała również, jak pracuje się z najbardziej znaną reżyser w Polsce i jak planuje rowijać swoją aktorską karierę.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura
Prowadzi: Katarzyna Dydo
Gość: Justyna Suwała (aktorka)

Data emisji: 16.03.2015
Godzina emisji: 10.30

kd/kul

Czytaj także

Reese Witherspoon, Tymon Tymański i Józef Pawłowski na kinowych ekranach

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2015 16:19
"Dzika droga", film z Reese Witherspoon w roli głównej - zdaniem Łukasza Muszyńskiego - uwodzi. - Amerykańskie kino kocha takie filmy drogi - przyznał w Czwórce krytyk.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Kebab i Horoskop" - humor tak absurdalny, że aż bolesny

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2015 12:08
Czwórka odwiedziła twórców filmu "Kebab i Horoskop". - To obraz, dzięki któremu możemy zdystansować się od naszego własnego życia - mówi Bartłomiej Topa.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Janusz Gajos: anoreksja w filmie Szumowskiej to temat szczątkowy

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2015 12:17
Anoreksja jest tylko przyczynkiem do opowiadania o człowieku, jakiego rodzaju zaburzenia mogą wpływać na ludzką postawę - mówił Janusz Gajos, odtwórca głównej roli w filmie "Body/Ciało".
rozwiń zwiń