"Igrzyska śmierci". Zlot fanów Katniss Everdeen

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2015 12:16
Trybuci ze wszystkich dystryktów przybywajcie. 22 sierpnia w Warszawie odbędzie się pierwszy Ogólnopolski Zlot Fanów "Igrzysk śmierci".
Audio
  • Pierwszy Ogólnopolski Zlot Fanów "Igrzysk śmierci" - co będzie się działo? (Stacja Kultura/Czwórka)
Ekranizacja ostatniej części Igrzysk śmierci, Kosogłos, obecna jest na ekranach kin od listopada 2015 roku. W roli głównej ponownie występuje Jennifer Lawrence
Ekranizacja ostatniej części "Igrzysk śmierci", "Kosogłos", obecna jest na ekranach kin od listopada 2015 roku. W roli głównej ponownie występuje Jennifer LawrenceFoto: mat. promocyjne/Forum Film Poland

Trylogia Suzanne Collins bije rekordy popularności wśród młodzieży, a w Ameryce trafiła na listę lektur dla uczniów klas szóstych. W Polsce młodzież czyta ją na własną rękę. – Od ponad roku fani "Igrzysk śmierci" apelowali o zorganizowanie ogólnopolskiego zlotu – mówi Joanna Maciulewska z fanclubu Hungergames.pl. Pomyśleliśmy, że skoro jesienią na ekrany kin wejdzie druga część "Kosogłosu", to najlepszy moment, żeby się spotkać.

W audycji sprawdzamy, jak aktorzy będą promować ekranizację ostatniej części „Igrzysk śmierci” i czy przy okazji odwiedzą także Polskę. Zdradzamy też, z jakimi zadaniami będą musieli zmierzyć się uczestnicy zlotu.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzą: Katarzyna Dydo

Materiał przygotował: Mateusz Patyk

Data emisji: 19.08.2015

Godzina emisji: 10.30

kul/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Dysforia". Miejskie życie oczami Marcina Kołodziejczyka

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2015 08:00
Na "Dysforię" składa się piętnaście opowieści, które przedstawiają ludzi w różnych "miejskich fazach życia".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Blogerka Weronika Hasacz o książce "Ogień i woda"

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2015 14:00
"Ogień i woda" to młodzieżowa powieść Victorii Scott. Główną bohaterką jest Tella, która decyduje się na udział w morderczym wyścigu, by ocalić brata.
rozwiń zwiń