"Świat równoległy" według Tomasza Michniewicza

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2015 10:19
Gościem "Stacji Kultura" będzie podróżnik Tomasz Michniewicz, którego nowa książka "Świat równoległy" właśnie pojawiła się na rynku.
Tomasz Michniewicz to podróżnik z literackim zacięciem
Tomasz Michniewicz to podróżnik z literackim zacięciemFoto: Aurelia Chmiel/PR

Autor o książce mówi tak: "Każda kolejna podróż utwierdza mnie w przekonaniu, że istnieją dwa równoległe światy. Jeden,  który wszyscy mamy w głowach, wdrukowywany nam przez lata. Drugi, ten rzeczywisty. Z ich zderzeń powstała niniejsza książka: zbiór ośmiu reportaży z różnych kontynentów. Wszystkie o ludziach i miejscach, które wydaje nam się, że znamy."

***

Na spotkanie z Tomaszem Michniewiczem zapraszamy do audycji "Stacja Kultura" w środę (30.09) w godz. 10.00 - 10.50. Program poprowadzi Katarzyna Dydo.

kd/mm

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Moskwa: podróż śladami Mistrza i Małgorzaty

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2013 11:20
Większość miejsc, które opisał w powieści "Mistrz i Małgorzata" Michaił Bułhakov, do dziś istnieje. Można zwiedzać m.in. kamienicę z numerem 302 bis, w ktorej odbywał się słynny bal szatana.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jakub Porada: tanie podróżowanie zacznij od Szwecji, ale bez nocowania

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2014 13:00
Dwa lata temu Jakub Porada postanowił powrócić do taniego podróżowania. A swoją przygodę z podróżami za grosze rozpoczął od lotu do Sztokholmu na kawę - koszt biletów, w obie strony, wynosił 2 złote.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Anna Jackowska: od zawsze podróżowałam samotnie

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2014 18:00
Motocyklistka Anna Jackowska jest zdania, że samotne podróże to dobry sposób, by poznać samego siebie, walczyć z własnymi ograniczeniami i słabościami. O swoich wyprawach napisała książki "Kobieta na motocyklu" i "Samotnie przez Bałkany".
rozwiń zwiń