Premiery filmowe: "Powrót", "Psy mafii", "Tata kontra tata"

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2016 17:40
W tym tygodniu na ekrany kin wchodzą m. in. skorumpowani policjanci, którzy spiskują z gangsterami, walczący ze sobą ojcowie oraz film, którego polski tytuł, może wprowadzić widzów w błąd.
Audio
  • Krytyk Łukasz Muszyński radzi na co w weekend wybrać się do kina (Stacja Kultura/Czwórka)
O Kate Winslet zwykło się mawiać, że jest prawdziwą damą współczesnego kina. W Psach mafii brytyjska aktorka pokazuje inne oblicze...
O Kate Winslet zwykło się mawiać, że jest prawdziwą damą współczesnego kina. W "Psach mafii" brytyjska aktorka pokazuje inne oblicze...Foto: mat. promocyjne/U.I.P.

"Powrót", w oryginale "The Daughter", nawiązuje do znakomitego dramatu Ibsena "Dzika kaczka". Okazuje się, że film jest tak skomplikowany, że trudno opowiedzieć jego fabułę, bez zdradzenia jej szczegółów.

Zobacz zwiastun

"Psy mafii" to propozycja dla fanów "Bogów ulicy" i "Pitbulla" z fantastyczna Kate Winslet, która zdaniem gościa Czwórki kradnie show aktorom wcielającym się w główne role.

Zobacz zwiastun

Wojna domowa między ojcem a ojczymem to punkt wyjścia dla amerykańskiej komedii "Tata kontra tata". Łukasz Muszyński doradza, czy warto wybrać się na ten film w rodzinnym gronie.

Zobacz zwiastun

Premiery filmowe ocenia krytyk filmowy. Warto go posłuchać, żeby nie marnować swojego czasu ani pieniędzy.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Łukasz Muszyński (krytyk filmowy) 

Data emisji: 18.03.2016

Godzina emisji: 13.00

kul, gs