Dziarma: już nie tłamszę swojej osobowości

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2018 15:50
- Dziś wzrosła mi pewność siebie i już nie boję się pokazywać, jaka jestem naprawdę. Słuchacze utożsamiają się z moim przekazem i razem tworzymy "klub dziwaków" - opowiada Agata Dziarma Dziarmagowska.
Audio
  • Co planuje Dziarma? O planach wydawniczych i koncertowy opowiada Agata Dziarmagowska (Stacja Kultura/Czwórka)
Agata Dziarma Dziarmagowska
Agata Dziarma DziarmagowskaFoto: Czwórka/Martyna Ogonek

Ostatnie dwa lata poświęciłam na odkrywanie siebie. Na sprawdzenie, jak funkcjonuje się w świecie jako dorosła osoba Dziarma

Najnowszy singiel artystki "Coolaid" to opowieść o hejterach. - Patrzę na nich jak na najlepszych przyjaciół, którzy czynią mnie sławną - śmieje się. - Kiedyś nazywano mnie "najbardziej znienawidzoną nastolatką w kraju", ale znalazłam sposób na to, by sobie z tym radzić - dodaje.

Piosenka zapowiada płytę, która utrzymana będzie w podobnym klimacie. - Rap, EDM i trap to kolejna moja zajawka. Bardzo dobrze czuję się w takich brzmieniach, ale wcale nie chcę rezygnować z popu - opowiada Dziarma.  


Czytaj także
Damian Sikorski marysia starosta 1200.jpg
Marysia Starosta: "Ślubu nie będzie" to płyta jak pamiętnik

Wokalistka odpowiada też na zarzuty o sceniczną wulgarność, mówi o swoich amerykańskich idolkach i tłumaczy, dlaczego lubi pisać teksty w duecie. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Goście:  Agata Dziarma Dziarmagowska (wokalistka, autorka tekstów)

Data emisji: 3.08.2018

Godzina emisji: 10.16

kul/mko

Czytaj także

Dziarma: numer "Kawaii" to zapowiedź nowej płyty

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2017 15:36
- Nową płytę widać już na horyzoncie. Zaczęłam pisać na nią teksty, i już wiem, że zbliżają się "grube" projekty. Cieszę się, bo mogę robić to, co chcę, a ostatnio mam wenę i dobrą passę - mówiła wokalistka Agata "Dziarma" Dziarmagowska w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

BeMy. Od wspólnego mieszkania, do wspólnej sceny z Edem Sheeranem

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2018 13:02
- Kariera Eda Sheerana jest dla nas inspirująca - mówią Elia i Mattia Rosinscy z zespołu BeMy. - To jest świetny przykład, że to się może zdarzyć każdemu. On ciężko pracował, mieszkając z nim, widzieliśmy to - dodają muzycy, który zagrają support, na warszawskim koncercie Sheerana. 
rozwiń zwiń