Dziarma: numer "Kawaii" to zapowiedź nowej płyty

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2017 15:36
- Nową płytę widać już na horyzoncie. Zaczęłam pisać na nią teksty, i już wiem, że zbliżają się "grube" projekty. Cieszę się, bo mogę robić to, co chcę, a ostatnio mam wenę i dobrą passę - mówiła wokalistka Agata "Dziarma" Dziarmagowska w Czwórce.
Audio
  • Agata "Dziarma" Dziarmagowska zapowiada nową płytę i opowiada o swoich muzycznych planach (Stacja Kultura/Czwórka)
Agata Dziarmagowska w Czwórce
Agata Dziarmagowska w CzwórceFoto: Karina Terzoni/Czwórka

Jak przyznała w Czwórce, w jej karierze nastał czas na eksplorowanie nowych obszarów i gatunków muzycznych. - Od ludzi uczę się bardzo wiele, ale większość pracy w tym zakresie trzeba wykonać samemu. Robię więc research, staram się, by nikt niczego mi nie narzucał. Nie chcę iść do szkoły muzycznej - mówiła Agata Dziarmagowska. Opowiadała także o swojej nowej płycie. - Utwory, które się na niej znajdą są bardzo różne. Jest dużo o złamanym sercu, ale po każdym z nich słychać, że pisząc je, byłam w bardzo różnych momentach w życiu - mówiła Dziarma w rozmowie z kasią Dydo.

Agata Dziarmagowska Teraz jestem w dobrym punkcie życia. mam dużo energii, świetną, zgraną ekipę wokół siebie. Wszystko idzie do przodu.

W "Stacji Kultura" wysłuchaliśmy m.in. utworu "Kawaii" pierwszego numeru, który Dziarmagowska napisała całkiem sama, będąc na wycieczce w Tokio. Opowiadała także o swoim życiu pozamuzycznym, m.in. przeprowadzce z Częstochowy do Warszawy i swojej miłości do tego miasta. Zdradziła także, dlaczego jej zdaniem "ciężko jest wchodzić w dorosłość" i mówiła o swoich planach na rozwój kariery.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość:  Agata Dziarmagowska (wokalistka)

Data emisji: 19.06.2017

Godzina emisji: 11.13

kd

Czytaj także

Kungs: kocham Lanę Del Rey, inspiruje mnie Major Lazer

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2016 15:40
Ma 19 lat, pochodzi z Francji i podbija klubowe parkiety na świecie. - Dwa lata temu odkryłem program do robienia muzyki i zacząłem eksperymenty z Bobem Marleyem i Laną Del Rey, z piosenkami, które kocham - opowiada Valentin Brunel, czyli Kungs.
rozwiń zwiń

Czytaj także

NaVi: "Introspekcje" to podróż przez muzykę

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2017 12:00
Po albumach "Siedem żyć" (2013) oraz "Piorunochron" (2016) NaVi kontynuuje nawigowanie po różnych stylach muzycznych. Tym razem na płycie "Introspekcje" obok piosenek typowo pop-rockowych usłyszymy też m.in. dance i punk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spinache. Jakich nowych brzmień szuka?

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2017 13:04
Na polskiej scenie muzycznej działa od 1995 roku. Spinache łączy wieloletnie doświadczenie ze świeżym spojrzeniem. Niegdyś związany z hip-hopem, od kilku lat poszukuje nowych brzmień jako solowy twórca, i właśnie wydaje krążek "Reality".
rozwiń zwiń