Seriale na święta. Prawdziwie rodzinne propozycje

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2018 13:50
- Jeśli serial "Kochane kłopoty" miałby być świąteczną potrawą, to byłby najsłodszym ciastem z wigilijnego stołu - mówiła dziennikarka Anna Luboń.
Audio
  • "Suits", "Czarna lista", "Kochane kłopoty". Polecamy seriale na święta (Stacja kultura/Czwórka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: shutterstock.com

- Jedząc to ciasto z jednej strony myślimy: za dużo cukru, z drugiej, że to przyjemność, na którą raz na jakiś czas trzeba sobie pozwolić. To serial pokoleniowy, opowiada o cudownej relacji matki i córki - opowiadał gość Czwórki. 

Zobacz zwiastun kontynuacji serialu "Kochane kłopoty":

Fanów produkcji, które oprócz ciepłych emocji dostarczają nam wiedzy, na przykład z dziedziny nowych technologii, astronautyki i poza orbitalnych podróży polecamy "The First. Misja na Marsa". - To serial, który opowiada o niedalekiej przyszłości, w której na Marsa startuje pierwsza załogowa misja kosmiczna, która próbuje znaleźć nowe miejsce do życia dla mieszkańców Ziemi - mówiła dziennikarka.

Zobacz zwiastun serialu "The First. Misja na Marsa":

Dlaczego Ziemianie muszą opuścić swoją planetę w serialu "The First. Misja na Marsa"? Czy kontynuacja serii "Kochane kłopoty" z 2016 roku jest równie udana, co jej pierwowzór? Co wybrać na święta dla siebie i swojej rodziny? Jak gość Czwórki ocenił seriale "Czarna lista" i "Suits"? Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Anna Luboń (dziennikarka, szefowa kultury magazynu Elle)

Data emisji: 25.12.2018

Godzina emisji: 10.15

ac/kd