X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Solatorium na warszawskim Jazdowie. Więcej światła zimą

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2019 16:38
- Solatorium to jeden z domków na stołecznym osiedlu Jazdów. Gości przyciąga zwłaszcza zimą, swoją zielenią i światłem - mówił twórca tego miejsca Michał Augustyn.
Audio
  • Solatorium - miejskie uzdrowisko dla spragnionych światła zimą (Stacja kultura/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: freephotos/Pixabay

- Zapraszamy osoby, które chciałby odetchnąć. Od smogu, od zgiełku miasta, odetchnąć. W domku znajdują się lampy antydepresyjne, przy których można naładować się pozytywną energią. Przestrzeń uzupełniają rośliny i przyjemne, kojarzące się z latem zapachy. To miejsce spotkań - opowiadał.

- Możemy tu przynieść swój kwiat na przechowanie, można je też podarować, przyjmiemy każdy gatunek - mówił pomysłodawca projektu i zapewnia, że każdy z nich będzie w Solatorium odpowiednio zaopiekowany. 

A gdzie się znajduje? Na czym polega wyjątkowa architektura warszawskich domków fińskich i jaka jest ich historia? Jakie wydarzenia odbywają się w Solatorium, kto i na jakich zasadach może wynająć to miejsce? Więcej na ten temat w nagraniu. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Materiał: Weronika Puszkar

Data emisji: 19.02.2019

Godzina emisji: 10.44

ac/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak