Bovska o przygotowaniach do najważniejszej nocy w roku

Ostatnia aktualizacja: 31.12.2019 15:00
- Koniec roku spędzę w Puławach. Wystąpię tam na miejskim sylwestrze, zagram tuż po północy, pierwszy raz w życiu tak późno - opowiada Bovska. Co artystka planuje na 2020 rok? 
Audio
  • Bovska o planach na 2020 rok (Stacja Kultura/Czwórka)
Bovska w Czwórce
Bovska w CzwórceFoto: Czwórka/Martyna Ogonek

Pisanie tekstów i muzyki, stwarzanie światów to istota mojego życia Bovska

Dla Bovskiej nowy rok to nowa płyta. Pod koniec listopada ukazał się czwarty singiel zapowiadający to wydawnictwo. "Będę przy Tobie" to wspólna kompozycja artystki oraz Jana Smoczyńskiego, który jest producentem jej trzech dotychczas wydanych albumów. - W mojej twórczości są ballady, ale ta zajmuje wyjątkowe miejsce w moim sercu. To też dla mnie sygnał, żeby zwolnić, odpocząć i trochę... poleżeć  - śmieje się wokalistka i autorka tekstu.

Czym Bovska zaskoczy na nowym krążku? Skąd bierze się u niej "przymus tworzenia"? O tym m.in. w rozmowie z Damianem Sikorskim.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Damian Sikorski

Gość: Bovska

Data emisji: 31.12.2019

Godzina emisji: 10.05

kul

Czytaj także

Kasia Lins, Holden i niebieskookie r'n'b

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2019 19:05
- W przedświątecznym czasie razem z moim gościem postanowiliśmy zadbać o egzotykę - zapowiada Kasia Lins. - Zagramy same hity, które nigdy nie trafiły na listy przebojów w Europie - dodaje Kamil 'Holden' Kryszak.  
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ofelia: słuchacz zasługuje na wszystko, co najlepsze

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2019 16:00
Aktorka Iga Krefft jako Ofelia wydała debiutancką płytę. "Ofelię" wyprodukował znany ze współpracy z Natalią Przybysz Jurek Zagórski, a na krążku znalazło się dwanaście wyjątkowych utworów. 
rozwiń zwiń