Grabaż: nie podobała mi się nasza gra i reakcja publiczności

Ostatnia aktualizacja: 04.10.2012 16:00
- Nie chcę już pracować w tak dużym stresie - żalił się lider Strachów Na Lachy, zapowiadając w Czwórce, że koncertowe DVD "Przejście" będzie ostatnim tego typu nagraniem w jego karierze.
Audio
  • Grabaż o koncertowym DVD Strachów Na Lachy "Przejście"

W tym roku fani koncertowej odsłony twórczości Grabaża mogą czuć się dopieszczeni. Przed wakacjami na rynek trafiło DVD z pożegnalnym występem Pidżamy Porno. Teraz muzyk oddaje do ich rąk zapis koncertu zespołu Strachy na Lachy, który miał miejsce w ubiegłym roku w Łodzi.

- Miałem duży stres związany z tym wydawnictwem, ponieważ pierwsze moje wrażenia po nagraniu były słabe. Nie podobała mi się ani nasza gra, ani reakcja publiczności. To była 1/50 tego, co zazwyczaj działo się na koncertach Strachów w Łodzi - opowiadał Grabaż w "Stacji kultura".

Mimo początkowych obaw Grabaż wyznał w audycji, że ostatecznie obejrzał swoje dzieło do końca bez zażenowania, choć też bez specjalnego zachwytu. - Uważam, że, podobnie jak w przypadku moich poprzednich nagrań koncertowych, nie trafiłem z formą, choć to i tak najlepsze DVD jakie w życiu zrobiłem - mówił.

/

Mimo to, muzyk nie zamierza nagrywać już więcej koncertowych płyt, a to  ze względu na psychiczne obciążenia, jakie wywołują u niego przedsięwzięcia tego typu. Więcej na temat nowej płyty Strachów Na Lachy dowiesz się, słuchając nagrania audycji.

Zobacz więcej na temat: Rock dvd Łódź

Czytaj także

Grabaż: 10-lecie Strachów na Lachy to dobry moment, żeby rozwiązać zespół

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2011 13:00
Atmosfera schyłku i specyficznie "grabażowe" poczucie humoru zdominowały rozmowę artysty z Kubą Kuklą w Czwórce
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy tekst Grabaża w sieci!

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2012 14:00
W pierwszym dniu żałoby narodowej lider Strachów na Lachy opublikował tekst piosenki "Bloody Poland", traktującej - chyba nie przez przypadek - o narodowej martyrologii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grabaż od Jarocina do "Dekady"

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2012 12:20
Dziś 47 urodziny obchodzi jeden z najważniejszych poetów polskiego rocka. Przedstawiamy Trójkowe podsumowanie kariery Krzysztofa Grabowskiego z udziałem samego artysty.
rozwiń zwiń