Patrycja Kazadi: muzyka jest moim życiowym celem

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2015 12:12
Jej drugi krążek ukaże się na rynku we wrześniu tego roku. Promuje go singiel "Na zawsze". - Ta płyta będzie od początku do końca moja, taka, jaka jestem - mówiła Kazadi w Czwórce.
Audio
  • Patrycja Kazadi opowiada o swojej nowej płycie, pasji muzycznej i planach zawodowych (Czwórka/Stacja Kultura)
Patrycja Kazadi wydaje właśnie swoją drugą płytę. Przyznaje, że będzie bardziej prawdziwa niż Trip
Patrycja Kazadi wydaje właśnie swoją drugą płytę. Przyznaje, że będzie bardziej prawdziwa niż "Trip" Foto: PAP/Stach Leszczyński

Po płycie "Trip" z 2013 roku czas na kolejny krążek, ale artystka przyznała, że na tym jej kariera na pewno się nie skończy. - Śpiewanie jest moim celem. Od dziecka inwestuję wszystkie zarobione pieniądze w muzę - mówiła w Czwórce, jednak dodała, że wciąż jeszcze nie osiągnęła na polskim rynku tego, o czym marzy. - Mam chyba niefart do ludzi, ale czas już przerwać złą passę i mam na to pomysł - dodała.  

Kazadi opowiedziała także o swoich wspomnieniach z tegorocznej edycji festiwalu w Opolu. - Każdy artysta chciałby chyba stanąć na tej scenie. To duży stres, ale także ogromne wyróżnienie. To przecież wspaniała i ogromna historia polskiej muzyki - mówiła wokalistka. Zdradziła także, za co kocha życie, dlaczego nie lubi się ograniczać i czemu tak ważne jest dla niej pozytywne myślenie.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Patrycja Kazadi (wokalistka, kompozytorka, prezenterka telewizyjna)

Data emisji: 16.06.2015

Godzina emisji: 10.00

kd/kul

Czytaj także

Agata Dziarmagowska - nowa idolka młodego pokolenia

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2015 14:00
Muzykalna 18-latka wzięła udział w dwóch programach typu talent show. Żadnego nie wygrała, ale zdobyła rzeszę fanów i podpisała kontrakt na wydanie płyty.
rozwiń zwiń