Jedziemy do Soczi

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2014 10:45
Tuż przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich nie może zabraknąć nas w Soczi. Jak wyglądają ostatnie przygotowania - o tym opowie legenda polskiego dziennikarstwa radiowego, Tomasz Zimoch.
Jedziemy do Soczi
Foto: Glow Images/East News

Oprócz tego sprawdzimy na czym polega "unschooling" i jak działa w Polsce. Przy Fundacji Bullerbyn funkcjonuje grupa dzieci ucząca się poza szkołą, w tym roku dołączy do niej Warszawska Grupa Unschooling'owa. Pomysłodawców tego projektu podpytamy o szczegóły.

Przyjrzymy się również zmianom, jakie w podręcznikach szykuje Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz podążymy tropem doniesień prasowych o zmniejszonej liczbie młodych kierowców na drogach. Wszystko przez zbyt trudne egzaminy na prawo jazdy, które odstraszają.

Porozmawiamy też z jednym z najbogatszych Polaków - Zbigniewem Niemczyckiem o tym, co musi zrobić młody człowiek, by dostać się do jego firmy i jaką przepustką do świata biznesu jest wpis o takim stażu w CV.

Na "Poranek OnLine" - w czwartek, 6 lutego, o godz. 6.00 zaprasza Justyna Dżbik.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Na rower nigdy nie jest za późno

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2013 12:30
Podobno na naukę jazdy na rowerze nigdy nie jest za późno, bo wystarczy, że raz ruszysz z miejsca i już nigdy nie zapomnisz tej umiejętności.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paralotniarstwo wymaga charakteru

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2014 16:10
Klaudia Bułgakow - mistrzyni Polski i Świata w paralotniarstwie była gościem "Konturówki". Jej zdaniem w tym sporcie główną rolę odgrywa mentalność.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Biegówki dla każdego. Jaki model wybrać?

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2014 07:30
Do niedawna kojarzyły się głównie z biathlonem, tymczasem narciarstwo biegowe to sport rekreacyjny, którym może cieszyć się każdy.
rozwiń zwiń