Wspomnienia sprzed 25 lat

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2014 14:25
W środę w "Poranku OnLine" spotkanie z Waszym ulubionym trenerem osobistym Miłoszem Brzezińskim, z którym porozmawiamy o wspomnieniach. W ostatnim czasie wiele osób wspomina wydarzenia sprzed 25 lat. Dobry moment, by przećwiczyć naszą pamięć, ale czy pamięć nie płata nam figli?
Miłosz Brzeziński w studiu Czwórkifot.W.KusińskiPR
Miłosz Brzeziński w studiu Czwórki/fot.W.Kusiński/PR

Dlaczego często wybielamy przeszłe wydarzenia? Po co nam w ogóle wspomnienia? Czekamy na Wasze opinie.

Po 7.00 akcent okołorocznicowy, choć... pośrednio. W studiu pojawi się ceniona i utalentowana polska projektantka Ania Kuczyńska. Zaprosi Was na tegoroczną odsłonę targów Hush Warsaw, które odbędą się już w najbliższy weekend, a ich hasłem będzie "Wolność". Jak wygląda wolność twórcza z punktu widzenia naszego gościa? Zapraszamy, by się o tym przekonać.

Do tego będziemy rapować o polsku i niemiecku dla wolności i  jeść meatballsy w ramach naszego "filmowego śniadania". Po więcej zapraszam od 6.00 do "Poranka OnLine", w środę 4 czerwca Justyna Dżbik

 

(pj)

Czytaj także

Miłosz Brzeziński: jesteśmy podatni na narcyzm

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2014 12:00
Czy można obecnie odróżnić profesjonalistę od eksperta, czy też rzemieślnika? Zdaniem Miłosza Brzezińskiego odrobinę zatarły nam się różnice pomiędzy nimi, a wypracowanie konkretnej definicji nie jest wcale sprawą łatwą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miłosz Brzeziński: co zrobić z własnym talentem?

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2014 10:32
W środowym "Poranku OnLine" po godz. 8.00 spotkanie z Waszym ulubionym trenerem osobistym Miłoszem Brzezińskim. Tym razem rozmowa pod wiele mówiącym tytułem "Mam talent! I co ja teraz zrobię?".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miłosz Brzeziński: talent nie wystarczy. Trzeba mieć silną wolę i szczęście

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2014 12:00
Jak przyznaje Miłosz Brzeziński, psycholog i trener osobisty, talent to wynik cech wrodzonych, ale to także wynik umiejętności nabytych dzięki środowisku, w którym wzrastamy.
rozwiń zwiń