Zbigniew Wodecki ujawnia tajemnicę swojej niezwykłej fryzury

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2014 11:20
Dzisiaj motywem przewodnim "Poranka OnLine" były fryzury oraz zarost, czyli tematy, które zawsze są na czasie, budzą ciekawość i zażarte dyskusje.
Audio
  • Temat wąsów niezmiennie budzi spore kontrowersje (Czwórka/Poranek OnLine)
  • Tomasz Jacyków doradza, jak wybrać fryzjera (Czwórka/Poranek OnLine)
  • Słuchacze Czwórki wspominają swoje najgorsze fryzury (Czwórka/Poranek OnLine)
  • Michał Piróg ma tego samego fryzjera od dziewięciu lat (Czwórka/Poranek OnLine)
  • Zbigniew Wodecki zdradza tajemnice swojej bujnej fryzury (Czwórka/Poranek OnLine)
  • Czy zarost dodaje mężczyźnie uroku? Tomasz Jacyków rozwiązuje tę wątpliwość (Czwórka/Poanek OnLine)
Zbigniew Wodecki
Zbigniew WodeckiFoto: PR

Dbanie o włosy to rzecz niezwykle ważna. Artystą, który od lat kojarzy nam się z wspaniałą, bujną czupryną jest Zbigniew Wodecki. Autor niezliczonej ilości przebojów, które śpiewają kolejne pokolenia Polaków, nie stosuje żadnych specjalnych zabiegów, by zachwycać publiczność fryzurą. Jak przyznał, po prostu regularnie myje włosy i czasem sam je podcina, żeby włosy nie wpadały mu do jedzenia. Chociaż... - Mam taką jedną tajemnicę, ale zdradzę ją, gdy jakaś firma mi zapłaci 400-500 tysięcy. W innym wypadku odpada - powiedział w "Poranku OnLine".

PRZECZYTAJ TEŻ: Dready. Odzwierciedlenie naszej duszy

Kwestia doboru właściwego fryzjera również ma niebagatelne znaczenie. Michał Piróg chodzi do jednego, sprawdzonego fachowca już od dziewięciu lat! - Nie mam obsesji na punkcie fryzury, ale z racji tego, że często występuje publicznie, musi się ona jakoś prezentować. Ostatnio zauważyłem problem nadmiaru androgenów, które mocno wyszczupliły moje włosy. Konieczne były małe zabiegi - przyznał tancerz.

W audycji nie zabrakło też wypowiedzi słuchaczy Czwórki. - Miałem kiedyś irokeza. Nie był to fortunny pomysł. Koledzy mówili mi, że wyglądam jak rzepa. Dosłownie jak taka rzepa, wyrastająca z ziemi - podzielił się dość traumatycznym wspomnieniem jeden z nich. Nie tylko on zaliczył mocną wtopę dobierając fryzurę, o czym można się dowiedzieć, słuchając nagrania naszej sondy.

Czy zdaniem Tomasza Jacykowa lepiej jest korzystać z usług fryzjerki, czy fryzjera? Jaka jest jego opinia na temat zarostu? Co nasi słuchacze sądzą o wąsach? Tego dowiecie się, słuchając nagrań z "Poranka OnLine".
ac/kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka fryzury moda

Czytaj także

Japonki w mieście kłują w oczy

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2014 11:40
Choć na razie pogoda bardziej sprzyja kaloszom niż klapkom, jak tylko przyjdą upały, na nasze ulice znów wmaszerują japonki. Przydatne w wakacyjnych kurortach klapki zadomowiły się w przestrzeni miasta. To jeden z modowych trendów, czy kompletny obciach?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Selfie. Bo wszyscy jesteśmy narcyzami

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2014 19:30
Gwiazdy na Oscarach, papież Franciszek na pielgrzymce, Barack Obama na pogrzebie Nelsona Mandeli - "słitfocie" robi cały świat. Nic więc dziwnego, że redaktorzy słownika "Oxford English Dictionary" uznali "selfie" za słowo 2013 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Faszyn from Raszyn: odrosty są modne

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2014 10:30
Marta prowadzi popularną stronę modową o zabarwieniu sarkastycznym. Mowa o Faszyn From Raszyn, gdzie zbierane są dowody stylistycznych zbrodni. W "Poranku OnLine", w związku ze starującym dziś Open Hair Festival w Sieradzu, Michał Migała i Mariusz Infulecki postanowili zgłębić temat fryzur.
rozwiń zwiń