Tuning samochodowy

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2014 11:49
Wiele aut dzięki tuningowi uzyskuje "nowe życie". Sprawdzimy, jak i za ile się to robi.
Tuning samochodowy
Foto: flickr.com/Juan_Alvaro

W "Poranku OnLine" przekonamy się, jaka jest granica między tuningiem sportowym, ulepszeniem samochodu, a tandetnym przystrojeniem auta na zasadzie "zastaw się, a postaw się". Ile kosztuje tuning, kto najczęściej go robi, w jakich samochodach i czy ma to jakieś znaczenia dla jakości jazdy?
Ciekawi goście, interesujące felietony, niebanalne dialogi i jedyni w swoim rodzaju prowadzący. Pobudka z Michałem Migałą i Mariuszem Infuleckim da wam energię i uśmiech na cały dzień!
"Poranek OnLine" od poniedziałku do piątku od 6.00.
ac

Czytaj także

Peel Trident - jedno z najładniejszych i najgorszych aut w historii

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2014 19:00
Peel Trident to auto mało znane w Polsce, ale za to owiane legendą w pozostałych częściach świata. Zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, gdzie zostało wymyślone i było produkowane.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kozmo - auto zrodzone z pasji

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 18:00
Tomek Ferdek wśród rzędów starych, PRL-owskich garaży, wynajmuje jeden z nich. Od 4-5 lat, kiedy jest ciepło i ma wolny czas, przychodzi i "dłubie" przy swoim projekcie. W małym garażu mieści się tylko jego samochód i on.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak wybrać właściwą nawigację GPS?

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 19:28
Wydawać by się mogło, że współcześnie wakacyjna podróż autem to sama przyjemność. Ilość dostępnych na rynku systemów nawigacji samochodowej GPS, może przyprawić o ból głowy. Szkopuł w tym, że często ta ilość nie idzie w parze z jakością.
rozwiń zwiń