Najgorsze zawody świata

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2014 14:59
W środę 24 września w "Poranku OnLine" porozmawiamy o najgorszych zawodach, pod różnym kątem i z wielu perspektyw.
Najgorsze zawody świata
Foto: PR

Zajmiemy się tymi zawodami, które nie są przyjemne. Porozmawiamy o tych, które są bardzo ciężkie, zajmują dużo czasu i są kiepsko wynagradzane. Nie uciekniemy też od tych, które budzą po prostu złe skojarzenia, jak kontroler biletów, komornik, strażnik miejski.
Bądźcie z nami, udzielajcie się w dyskusji. "Poranek OnLine" powita was jak zawsze o 6.00.
ac

Czytaj także

Wardęga - internetowy prankster, którego oglądają miliony

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2014 12:00
Płatanie figli innym zapewne miało swój początek wraz z pojawieniem się ludzi na świecie. W dobie telewizji i internetu pranksterzy nagrywają swoje dowcipy i chwalą się nimi przed publicznością liczoną... w milionach!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Gimbus" to nie tylko uczeń gimnazjum, ale też stan umysłu

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2014 13:00
"Gimbus” - kiedyś nazywało się tak autobus wiozący dzieci do szkoły. Jednak ta definicja odeszła już do lamusa. Dziś tym mianem określa się ucznia "gimbazy”, czyli potocznej nazwy gimnazjum. Według niektórych, "gimbus" to po prostu stan umysłu człowieka. Dlatego można tak nazwać każdą osobę niezależnie od jej wieku, o ile jej mentalność jest na poziomie gimnazjalisty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Keanu Reeves, Yao Ming i Typowy Seba - jako memy opanowali sieć

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2014 14:00
Internetowe memy to obrazki najczęściej przedstawiające osoby razem z krótkimi opisami sytuacji często komicznymi i sarkastycznymi, które rozprzestrzeniają się w sieci. W "Poranku OnLine" specjalnie dla was omówiliśmy kilka z nich.
rozwiń zwiń