HUSH Warsaw: moda na Stadionie Narodowym

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2013 12:30
Po koncercie Beyonce Stadion Narodowy stanie się areną dla polskich projektantów, którzy 9 czerwca wezmą udział w najciekawszym wydarzeniu modowym tego roku - targach HUSH Warsaw.
Audio
  • HUSH Warsaw - sprawdź dlaczego warto wybrać się na targi mody niezależnej (Poranek OnLine/Czwórka)
HUSH Warsaw: projekt Loft 37
HUSH Warsaw: projekt Loft 37Foto: mat. promocyjne

Wystarczyły trzy lata, żeby Ściegi na stałe wpisały się w kalendarz modowych wydarzeń. Dotychczas odbywały się dwa razy do roku, jedenasta edycja będzie jednak wyjątkowa - tym razem targi niszowych projektantów trafią na Stadion Narodowy pod zmienioną nazwą HUSH Warsaw.

 - Zaczynałyśmy od imprezy Ściegi ręczne, w miarę jak się nasze przedsięwzięcie rozrastało skróciłyśmy nazwę do Ściegów, a teraz jesteśmy na takim etapie, że robimy wszystko od nowa - śmieją się organizatorki HUSH Warsaw. - Wychodzimy na przeciw tym, którzy poszukują dla siebie rzeczy specjalnych, oryginalnych i niepowtarzalnych.

9 czerwca w Galerii Stadionu Narodowego zaprezentuje się ponad 170 marek z Polski i zagranicy produkujących ubrania i dodatki w limitowanych edycjach.

 - Niszowi projektanci naprawdę mają się czym chwalić, a my mamy co pokazywać - mówią zgodnie Ania Pięta i Magda Korcz. - Brandy dobierałyśmy tak, żeby pokazać różnorodność naszego rynku.

Wśród wystawców będą m. in. Ania Kuczyńska, Domi Grzybek, Wiola Wołczyńska, Karina Królak, Jakub Pieczarkowski, Joanna Paradecka, Mamapiki, Est by Es.

Wstęp na targi jest bezpłatny, jeśli zaś chodzi o ceny prezentowanych produktów to organizatorki uspokajają, że zakupy nie zrujnują nam portfela: - To jest półka trochę droższych sieciówek, ale zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Nawet dzieci, bo na Stadionie powstanie specjalna strefa "Kids Fashion & Design". Więcej o targach i o konkursie dla młodych projektantów dowiesz się słuchając nagrania z "Poranka OnLine".

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka moda targi

Czytaj także

"Uwolnij łacha" na wiosnę

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2013 15:30
W powietrzu czuć wiosnę, a w szafach pozimowy chaos. Jak sobie z nim poradzić i zapanować nad garderobą oraz gdzie pozbyć się niepotrzebnych rzeczy - o tym wszystkim Magdalena Schejbal rozmawiała z zaproszonymi gośćmi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zoe Damacela - nowe wcielenie "american dream"

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2013 15:15
Zawód: projektantka mody. Miejsce zamieszkania: brak. Wiek: zaledwie 20 lat. Oto Zoe Damacela - dziewczyna, która przeszła drogę od bezdomności do posiadania wpływowej firmy oraz spotkań z Obamą i Clintonem.
rozwiń zwiń