Czy wspólne mieszkanie zmienia życie?

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2014 14:40
Randki, kolacje przy świecach, oczekiwanie na telefon, motyle w brzuchu... Tak wygląda życie zakochanych. Co jednak dzieje się w ich życiu, kiedy postanawiają oni razem zamieszkać? Często jest to mała rewolucja...
Kiedy warto zacząć terapię małżeńską?
Kiedy warto zacząć terapię małżeńską?Foto: Glow Images/East News

W ostatnim w tym tygodniu "Poranku OnLine" sprawdzimy dlaczego w programie "Mieszkanie dla młodych" zostało do wykorzystania jeszcze aż 80% środków. Czy program cieszy się tak małym zainteresowaniem czy może stawia przed ewentualnymi beneficjentami zbyt wygórowane wymagania? Podpowiemy jak w inny sposób można zdobyć pierwsze mieszkanie.

Odwiedzimy też najbardziej kultowe miejsca turystyczne, które... rozczarowują. Na liście stworzonej przez podróżników są m.in. wcale nie tak romantyczna Casablanca czy Hollywood - pełne śmieci na ulicach i gwiazd dziesiątej kategorii.

Porozmawiamy również z Weną, który zaprosi Was na Street Art Festiwal do Gdańska. Imprezie, która odbędzie się między 23 a 24 maja patronuje Czwórka.

Zapraszam w piątek, 23 maja, od godz. 6.00. - Justyna Dżbik.

(kul)

Czytaj także

Na "dzień dobry" dobrze sobie pomarudzić

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2012 18:00
- W życiu chodzi o to, żeby porobić sobie takie rzeczy, żeby każdy dzień był w miarę fajny, bo na cuda to nie ma co liczyć - mówił w Czwórce trener osobisty Miłosz Brzeziński.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Miłosz Brzeziński: dziecko w rodzinie daje świętowaniu nową jakość

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2013 07:30
- Wigilijny stół to podstawa świątecznej tradycji - mówi trener osobisty, Miłosz Brzeziński. - I nie chodzi o to, żeby uginał się od frykasów, tylko był miejscem, przy którym spotyka się cała rodzina.
rozwiń zwiń