Urok amerykańskich silników

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2013 13:19
Poranek w Czwórce to spotkanie z amerykańską motoryzacją! W sobotę w warszawskim salonie Harley-Davidson American Day, czyli piknik miłośników motoryzacji spod znaku USA.
Urok amerykańskich silników
Foto: źr. www.facebook.com/events/345589345570587

Zaprosimy Was na tę imprezę, a do tego porozmawiamy o ozdabianiu artystycznym samochodów i motocykli - w studiu Czwórki zagości artysta, który się tym zajmuje.
Sprawdzimy również czym właściwie zajmuje się Straż Miejska - bo jutro obchodzi swoje święto. Coraz więcej miast zastanawia się nad rezygnacją z tego organu. Przekonamy się czy słusznie?

Opowiemy również o związkach zawodowych. Okazuje się, że Poczta Polska płaci swoim grube miliony. A jak w ogóle w XXI wieku działają związki zawodowe, które dla wielu są przecież jednak reliktem dawnego systemu?

Będzie konkursowo i muzycznie! A do tego anty-kawowo - od rana nasz spec od kulinariów wszelakich Błażej Prośniewski sprawdzi, co może być dobrą poranną alternatywą dla kawy. Bądźcie zatem od rana z nami! Na "Poranek OnLine" od 6.00 do 9.00 zaprasza Dżbik.

Zobacz więcej na temat: Czwórka motoryzacja samochody
Czytaj także

Typy polskich kierowców. Sprawdź, do której grupy należysz

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2013 18:40
Władczy, pobłażliwy, postępowy i agresywny - to cztery rodzaje mężczyzn, których spotkać można na polskich drogach. A ty, do której grupy się zaliczasz?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jakie samochody kręcą Piotra Adamczyka?

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2013 11:17
Znany aktor pała ogromną miłością do aut zabytkowych, którymi często porusza się na planie serialu "Czas honoru". - Samochody były moją pasją od dziecka - opowiada Adamczyk w "Czwartym wymiarze".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Elvis Presley i samochody, które musiał mieć

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2013 10:42
- Elvis Presley był mentalnie typowym Amerykaninem zakochanym w samochodach. Uważał, że samochód jest czymś nierozłącznym z życiem każdego człowieka. Jest tym, czym dla nas prawdopodobnie jest szczoteczka do zębów - mówił Tomasz Szczerbicki w "Czwartm wymiarze".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Szybcy i wściekli - mistrzowie driftu i tuningu

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2013 15:30
W piątkowy wieczór w Czwórce pojawią się ludzie, których pasją są samochody oraz ich modyfikacja, a także mistrz driftingu.
rozwiń zwiń